آخرین اخبار

14. اسفند 1401 - 0:20
فرماندار شهرستان لنده گفت: باید رویکرد ما در حوزه اشتغال تغییر کند تا شاهد رشد و اشتغال پویا در جامعه باشیم.

به گزارش خبرلنده، ،جلسه شورای اداری شهرستان لنده امروز و با حضور فرماندار و اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان لنده گفت: طرح جوراب‌بافی و قالبی باقی به ارزش ۱۱ میلیارد ریال از طرح‌های است که می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال جوانان این شهرستان شود.

جلال دانش گفت: طرح‌های پرورش ماهی، پرورش شترمرغ، مرغداری و گلخانه و ادوات کشاورزی و کارخانه یخ شهرستان از طرح‌های بسیار مؤثر در حوزه اشتغال‌زایی است.

وی افزود: راه‌اندازی کارخانه آب‌معدنی و سنگ شن و تولیدی پلاستیک و مشما از طرح‌های آینده داری است که می‌تواند در حوزه اشتغال‌زایی کمک خیلی خوبی به جوانان و در روند توسعه شهرستان مفید واقع شود.

فرماندار شهرستان لنده گفت: راه‌اندازی کارخانه ساخت و تولید جعبه‌های برق صنایع از مهم‌ترین طرح‌های است که راه‌اندازی آن می‌تواند باعث توسعه فراگیر شود.

کریمی رئیس اداره کار شهرستان کهگیلویه ولنده گفت: توسعه فضای کسب‌وکار اشتغال‌زایی جوانان در شهرستان یک اصل مهم و غیرقابل‌انکار است که باید همه برای اجرایی‌شدن طرح‌های اشتغال‌زایی و توسعه مناطق محروم گام برداریم.

وی تأکید کرد: راه‌اندازی کارخانه جوراب‌بافی در شهرستان به ارزش ۹ میلیارد ریال است که از محل تسهیلات اشتغال‌زایی اداره کار اجرایی خواهد شد.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان لنده گفت: در خصوص یادواره شهدای شهرستان لنده باید همه ادارات باید مشارکت ١٠٠درصدی داشته باشند.

جلال دانش خاطرنشان کرد: یادواره شهدا در تاریخ ۲۰ اسفندماه ١۴٠١ در مصلی نمازجمعه با حضور مقامات ملی و استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در ادامه گفت: در این یادواره مقامات ارشد ملی، استان، مدیران کل، خانواده‌های معظم ۹۱ شهید شهرستان لنده و اقشار مختلف مردم حضور خواهند داشت.

سرهنگ ویسی گفت: هدف اصلی این یادواره ترویج فرهنگ و سیره و روش شهیدان است و امیدواریم بتوانیم با برگزاری هرچه بهتر آن زمینه ترویج و توسعه و تقویت فرهنگی ایثار و شهادت را در جامعه پویاتر کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675