آخرین اخبار

25. اسفند 1401 - 2:37
با حضور رئیس مجمع فعالان فضای مجازی استان صورت گرفت:
افتتاح اولین استودیو مجازی شهرستان لنده+تصاویر
اولین استودیو مجازی، معاونت فضای مجازی بسیج شهرستان لنده با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهربرداری رسید.

به گزارش خبرلنده، اولین استودیو مجازی، معاونت فضای مجازی بسیج شهرستان لنده با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این مراسم با حضور رئیس مجمع فعالین فضای مجازی استان، جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

سید اسماعیل میری مسئول فضای مجازی شهرستان لنده در این مراسم گفت: این استودیو باهدف گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری در قالب‌های مختلف با حمایت‌های رئیس مجمع فعالین فضای مجازی استان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در شهرستان لنده طراحی و اجرا شده است.

وی افزود: همکاری خوب اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در بحث مکان و همراهی برای تهیه و اجرایی برنامه‌های فرهنگی و هنری از اهداف بلندپایه‌ای است که در قالب تفاهم‌نامه همکاری با این اداره امروز اجرایی شده است.

میری تأکید کرد: این استودیو با به‌منظور ثبت و ضبط فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز شمسا، متنا و نسرای شهرستان و همکاری با ادارات و نهادهای مختلف در سطح شهرستان در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی تهیه و اجرا شده است.

در ادامه نیز جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: نگاه به فعالیت‌های بسیج به‌خصوص حوزه فضای مجازی یک نگاه کاملاً برنامه‌محور و تخصصی است.

سرهنگ رضایی در ادامه گفت: با راه‌اندازی این مرکز شاهد رشد و تعالی برنامه‌های خوبی در سطح شهرستان لنده به همت معاونت فضای مجازی بسیج شهرستان لنده خواهیم بود.

در ادامه نیز رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: هرکجا موفقیتی در جامعه داریم مرهون حضور بی‌چون‌وچرای بسیج و بسیجیان مخلصی است که برای تعالی دین و اندیشه‌های انقلاب اسلامی از جان خود مایه می‌گذارند.

حجت السلام الهی نیا گفت: راه‌اندازی این مرکز می‌تواند باعث ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگ و هنری در سطح شهرستان لنده باشد که از تلاش شبانه‌روزی مسئولان این مرکز تشکر می‌کنیم و هرکجا که بتوانیم نیز همکاری و همراهی خواهیم کرد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675