آخرین اخبار

27. اسفند 1401 - 23:35
فرماندار شهرستان لنده از اجرای خط انتقال فیبر نوری مسیر دهدشت - لنده و بهمئی با اعتبار اولیه ۴۰۰ میلیارد ریال در آینده نزدیک خبرداد.

به گزارش خبرلنده،ظهر امروز نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با فرماندار و جمعی از متنفذان و نمایندگان شورای های روستایی مردم این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدای این نشست جلال دانش فرماندار شهرستان لنده گزارشی از آخرین وضعیت شهرستان لنده در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، ورزشی و نیازمندی‌های شهرستان را بیان کرد.

وی افزود: در حوزه زیرساخت‌های راه کارهای خوبی صورت‌گرفته و در حال اجرا است که نقش مهمی در توسعه شهرستان دارد.

فرماندار شهرستان لنده گفت: از پیگیری‌های مکرر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و عنایات ویژه استاندار در خصوص روند اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرستان قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که با پیگیری حجت‌الاسلام موحد اجرایی شده است بحث اجرای فیبر نوری از دهدشت به لنده و از لنده به بهمئی است که با اعتباری افزون بر ۴۰۰ میلیارد ریال در آینده نزدیک توسط شرکت مخابرات استان اجرایی خواهد شد.

دانش تصریح کرد: در سال جدید با عنایات ویژه حجت‌الاسلام موحد در خصوص قیر رایگان بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال عملیات اجرایی و آسفالت راه‌های روستایی شهرستان را خواهیم داشت.

وی گفت: وقتی جاده لنده به تراب را تحویل گرفتیم میزان پیشرفت این پروژه تنها45درصد بود؛ ولی امروز به بیش از 75درصد در فاز اول رسیده است که ۴۰۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار شده است.

در ادامه نیز حجت‌الاسلام سید محمد موحد گفت: مردم ما در طول ۴۴ سال گذشته تلخی‌ها و سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشتند؛ ولی عمق محرومیت‌ها همچنان گریبان‌گیر شهرستان‌ها است.

وی افزود: نباید خدمات صورت‌گرفته در طول ۴۴ سال گذشته را نادیده گرفت چرا در طول این سال‌ها خدمات ارزشمندی از سوی انقلاب اسلامی در شهرها و روستاها به‌خصوص استان کهگیلویه و بویراحمد صورت‌گرفته است.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: در خصوص تخصیص اعتبارات برای رفع مشکلات روستاها مهم‌ترین مؤلفه بحث نرم جمعیتی روستاها است که در سازمان برنامه‌وبودجه این مهم به طور جد موردتوجه است.

موحد گفت: در خصوص پروژه ملی آب سد کوثر به شهرستان لنده وقتی مهم‌ترین مطالبه مردم انتقال آب از چشمه موگرمون به لنده است در سفر هیئت دولت به استان این مطالبه به طور جد بیان خواهد شد.

وی در ادامه تأکید کرد: هیچ جاده‌ای در سطح شهرستان لنده وجود ندارد که برای رفع مشکل آن پیگیری نکرده باشیم.

حجت‌الاسلام موحد در ادامه نیز با حضور در دبیرستان علامه حلی شهرلنده دیدار چهره‌به‌چهره با شهروندان لنده داشت که با مسئولان در حوزه‌های مختلف نیز برای رفع مشکلات مردم تلفنی نیز رایزنی کرد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675