آخرین اخبار

15. ارديبهشت 1402 - 19:37
در مراسمی به همت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده از کارگران و نیروهای خدماتی شهرداری لنده تجلیل شد.

به گزارش خبرلنده، در مراسمی و به همت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده و با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لنده و شهردار و اعضای شورای شهر و کارکنان و کارگران شهرداری از زحمات و تلاش‌های یک‌ساله کارگران و نیروهای خدماتی شهرداری لنده تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم شهردار لنده با قدردانی از تلاش‌های خوب سپاه پاسداران در جامعه به‌خصوص در یاری رساندن به محرومان گفت: امروز فعالیت‌های عام‌المنفعه سپاه پاسداران به‌خصوص در حمایت از محرومان در همه جای ایران اسلامی و به‌وقت نیاز کشورهای اسلامی در کنار ملت‌های مسلمان بوده است.

سلمان رنجبر گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با جامعه کارگری گفت: کار به علت تأمین همه نیازمندی‌های جامعه حیات جامعه است و اگر کارگران نباشند از شکوفایی جامعه خبری نیست.

وی افزود:اگر ارزش کار و کارگر را ندانیم نمی‌توانیم نسبت به ارزش‌های کارگری کاری کنیم.

شهردار لنده گفت:هرکجا موفقیتی حاصل شد نتیجه کار و تلاش و زحمات شبانه‌روزی شما کارگران با افتخار شهرداری بوده است.

رئیس شورای شهرلنده گفت:سپاه فرزند ارشد انقلاب و یارویاور محرومان به‌خصوص کارگران است.

کورش محمدی گفت:از هیچ تلاشی برای ارتقای سطح کمی و کیفی کارکنان و کارگران شهرداری دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم گره‌گشای مشکلات همدیگر باشیم.

---

در ادامه نیز سرهنگ ویسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: مقام کارگر یک مقام ارزشمند است چرا که مقام معظم رهبری همواره به ارزش و منزلت این جایگاه به‌خصوص در حوزه امنیت شغلی این عزیزان تأکیدات فراوانی دارند.

وی افزود: امروز قشر کارگران هستند در صف مقدم تولید فارغ از همه بحران‌ها و جریان‌سازی‌های دشمن رسالت خود را در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب حفظ کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: حضور فعالانه کارگران اعم از خانم و آقا در کنار هم برای پیشرفت ایران اسلامی در حوزه صنایع مختلف و کارهای عام‌المنفعه و میدانی در حوزه‌های مختلف باعث شده است نقش و ارزش کارگران بیشتر احساس شود.

در ادامه نیز حجت‌الاسلام عابدی خواه گفت: امروز اگر فضای سبزی داریم، اگر پارک خوبی داریم و اگر شهر زیبایی داریم مرهون همین حضور فعالانه کارگران و قشر زحمت‌کش جامعه است.

وی افزود: امروز در حقیقت کارگران ستوان فقرات جامعه هستند که این قشر همواره با بصیرت خود در کنار امامین انقلاب و مدافع راستین ارزش‌ها و آرمان‌ها بوده و خواهند بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده تأکید کرد: ارزش و معنی و مفهوم این شغل زمانی بیشتر می‌شود که نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) بعد از جنگ تبوک وقتی کارگر پیری را با دستان پینه‌بسته می‌بیند از اسب پیاده می‌شود و بر دست این کارگر بوسه می‌زند.

وی افزود: امروز تکلیف ما قدردانی از زحمات کسانی است که همواره در خط مقدم تولید و کار و تلاش در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌ها انقلاب در صف اول هستند و باید از مقام این قشر به نحو احسن تجلیل کرد.

 

در این مراسم یاد و نام کارمند فقید شهرداری لنده که هفته گذشته بر اثر ایست قلبی فوت کرد نیز گرامی داشته شد.

در ادامه از کارگران زحمت‌کش شهرداری لنده در واحدهای مختلف با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده و شهرداری و اعضای شورای شهرلنده تجلیل شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675