آخرین اخبار

14. مهر 1402 - 10:02
با حضور مسئولان استانی و شهرستان لنده صورت گرفت:
دیدار با خانواده شهدای عشایر لنده+تصاویر
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از شهدای عشایر شهرستان لنده تجلیل شد.

به گزارش خبرلنده، با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان، مدیرکل امورعشایری استان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده روسای جهاد کشاورزی وامورعشایری شهرستان لنده،رئیس بنیاد شهید، بخشدار موگرمون با خانواده شهیدان خوشقدم، مسیحی و پوزان دیدار و تجلیل شد.

در این دیدارهاامام جمعه شهرستان لنده گفت: عشایر همواره در خط مقدم دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بودند و امروز نیز در خط مقدم جهاد اقتصادی در حوزه تولیدات در حال جهاد هستند.

وی افزود: رشادت و شجاعت عشایر ما در روزهای آغازین دفاع مقدس آن هم با تفنگ های شخصی خود در جبهه های جنگ نشان از عمق باورپذیری این عزیزان در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بود.

حجت الاسلام محمودی اصل گفت: خدمات ارزشمند جامعه عشایری کشور به تولید باید به گونه ای مدیریت شود که این قشر زحمت کش و فعال پویاتر و فعال تر به امر مقدس تولید توجه بیشتری داشته باشند.

در ادامه نیز مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان گفت: ما هرچه داریم از شهدا است و باید خانواده شهدا را همواره موردتکریم و تعظیم قرار دهیم.

وی افزود: رسالت امروز ما در حوزه جهاد تبیین حفظ دستاوردهای و ارزش های والای انقلاب اسلامی به خصوص در حوزه جهاد و شهادت است.

حجت الاسلام طاوسیان گفت: امروز همه ما مسئولان خود را خادم خانواده های معظم شهدا و رزمندگان و اقشار مختلف مردم می دانیم و همواره بر این خدمت افتخار خواهیم کرد.

این مراسم به همت اداره امورعشایری شهرستان لنده صورت گرفته است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675