آخرین اخبار

27. آبان 1402 - 22:19
فرماندار شهرستان لنده؛
همدری جامعه جهانی با کودکان غزه
فرماندار شهرستان لنده گفت: امروز جامعه جهانی، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و با کودکان و زنان و مردم بی دفاع غزه ای اعلام همدردی کردند.

به گزارش خبرلنده، جلال دانش فرماندار شهرستان لنده در اجتماع مردمی محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در این شهرستان گفت: بیش از یک ماه است که جهان شاهد یک نسل‌کشی آشکار است مشاهده اجساد تکه تکه شده زنان، کودکان، مجروحان و همراهان، خبرنگاران، پرستاران و پزشکان و دیگر اهالی سرزمین مقدس فلسطین دل هر انسانی را به درد می‌آورد.

فرماندار شهرستان لنده گفت: این جنایات هولناک، خوئی وحشی گری رژیم صهیونیستی و رذالت حامیان غربی صهیونیسم را به جهانیان نشان داد و جای بسی تامل است که برخی از کشورهای عربی و مسلمان در این خصوص سکوت کردند.

وی افزود:امروز تمام جهان شاهد بمباران بیمارستان ها و زیرساخت های شهری غزه است و در این بین شاهد قتل عام بیش از هزاران نفر انسان بی گناه هستیم که بیش از نیمی از آنان اطفال و زنان بی دفاع هستند.

دانش گفت: سرمنشاء اصلی این جنایات امریکا است چرا که کودک کشی رسم آمریکا است و امریکا با حمایت مستقیم نظامی و تسلیحاتی خود باعث این جنایات در غزه شده است.

وی تاکیدکرد: امروز مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان لنده همزمان با سراسر ایران اسلامی و کشورهای جهان در یک راهپیمایی با شکوه حاضر شدند تا باردیگر ضمن اعلام حمایت از مردم بی دفاع و مظلوم غزه، جنایات و وحشی گری سفاکان رژیم صهیونیستی را محکوم کنند.

فرماندار شهرستان لنده گفت: قطعا همانگونه که مقام معظم رهبری وعده داده است رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی و انزوال است و قطعا پیروزی و نصرت از آن مردم مظلوم فلسطین و غزه خواهد بود.

انتهای خبر/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675