آخرین اخبار

6. آذر 1402 - 10:10
فرماندار لنده خبر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داد:
حل مشکل شبکه آب خیابان‌های لنده+ تصاویر
فرماندار لنده گفت: در بازدید میدانی یک ماه پیش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از وضعیت خیابان‌های شهرلنده قول مساعد جهت تأمین لوله داده بودند که این مهم با تأمین ۲ کیلومتر‌لوله تحقق یافت.

به گزارش خبرلنده، جلال دانش با اشاره به بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای استان در یک‌ماهه گذشته از آخرین وضعیت خیابان‌ها و کوچه‌ها و بررسی میدانی مشکلات قول مساعدت لازم برای تأمین لوله‌های پلی‌اتیلن را داده بودند.

فرماندار شهرستان لنده گفت: متاسفانه چندین کوچه و خیابان شهرلنده فاقد شبکه آبرسانی است که باتوجه‌به همین مشکلات قرار شد در کمترین زمان ممکن این لوله‌های جهت اجرا در کوچه‌ها و خیابان‌های فاقد شبکه اجرا شوند.

وی تأکید کرد: با پیگیری‌های صورت‌گرفته و همکاری و همراهی خوب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چند روز پیش ۲ کیلومتر لوله پلی‌اتیلن جهت رفع مشکلات کوچه‌ها و خیابان‌های فاقد شبکه تأمین و در اختیار اداره آب و فاضلاب شهرستان قرار گرفت.

دانش گفت: امیدواریم با تسریع در روند حفاری‌ها و جانمایی خطوط لوله جدید در این خیابان‌ها شاهد کاهش مشکلات شهروندان در خصوص تأمین آب شرب پایدار باشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

حل مشکل شبکه آب خیابان‌های لنده+ تصاویر
حل مشکل شبکه آب خیابان‌های لنده+ تصاویر
حل مشکل شبکه آب خیابان‌های لنده+ تصاویر

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675