http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675

نظرسنجی

از کیفیت نان در شهرستان لنده راضی هستید؟

آخرین اخبار

ورزشی

همزمان با دهه کرامت:
همزمان با دهه کرامت خدام حرم مطهر امام رضا(ع)، حامل پرچم متبرک آستان قدس رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید میهمان مردم شهرستان لنده شدند.
در مراسم تجلیل از سفیران در لنده مطرح شد:
فرماندار شهرستان لنده گفت: از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت درمان در شهرستان لنده تربیت بیش از ۱۰۰ پزشک لنده ای و حضور در مراکز درمانی کشور است.
خدمات ارزشمند دولت سیزدهم در حوزه ورزش مدارس استان:
معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش کهگیلویه و بویراحمد از توجه ویژه دولت سیزدهم و اجرای ۶۰ طرح ورزشی در قالب طرح شهید سلیمانی در استان خبرداد.
در نشست سیاسی و بصیرتی فرهنگیان شهرستان لنده مطرح شد:
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: رسالت درست جهاد تبیین بر دوش معلمین است که این رسالت باید با معرفی اندیشه‌ها و باورهای انقلاب اسلامی باشد.
بیش از ۵ سال است که مردم از خدمات تنها استخر شنای شهرستان لنده محروم بودند که با پیگیری‌های فرماندار و مدیرکل ورزش و جوانان این مهم بازگشایی شد.
وقتی پلیس ناجی می شود:
به‌واسطه طغیان رودخانه فصلی در لنده و ناتوانی عبور آمبولانس از دره، فرماندهی انتظامی بخش موگرمون با حضور در محل فرد حادثه‌دیده را نجات داد.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
مدیر آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان لنده از بهره‌برداری و افتتاح فاز اول محور لنده-تراب تا پایان تیرماه1401در این شهرستان خبر داد.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
فرماندار لنده گفت: در جهان بینی انقلاب اسلامی موضوع استقلال‌‌خواهی وجود داشت، و این سبب شدتا انقلاب اسلامی برای دیگر ملت‌ها الگو شود.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
فرماندار شهرستان لنده گفت: سپاه ما می‌توانیم را در رگ و خون ملت ایران جاری ساخت و امروز اگر تروریست در منطقه موفق نشد مرهون حضور پرصلابت سپاه است.
کنکور سراسری داوطلبین رشته علوم تجربی برای اولین بار در فصل زمستان در لنده برگزار شد.
فرار شاه یکی از روزهای مهم و سرنوشت‌ساز ملت ایران بود که باعث خوشحالی مردم شد
مسول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد از باز بودن مدارس در تمامی مناطق استان خبرداد.
شب یلدا یا همان شب چله که آغاز گر فصل زمستان است یکی از مهمترین شب های به یاد ماندنی ایرانیان است که با رسوم و آدابی خاص در مناطق مختلف کشور به درستی گرامی داشته می شود.
افتخار دیگر از ورزشکار کهگیلویه وبویراحمدی:
ورزشکار نابینای کهگیلویه وبویراحمد که دارای مقام های ملی،آسیایی و جهانی است این بار نیز دو مقام طلای مسابقات کشوری را کسب کرد.
در دیدار فرماندارلنده با رئیس پارک علم و فناوری استان مطرح شد:
فرماندار شهرستان لنده از راه اندازی خانه خلاق شهید طیب لنده در آینده نزدیک خبرداد.