http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675

نظرسنجی

از کیفیت نان در شهرستان لنده راضی هستید؟

آخرین اخبار

معرفی لنده-گردشگری

گزارش تصویری؛
ریواس، نوعی گیاه کوهی و بهاری است که به‌دلیل ساقه‌های قرمز و سبز و طعم ترش آن معروف است.
تجلی یک ماه بندگی:
نماز عید سعید فطر پس از یک ماه عبادت و بندگی با حضور با شکوه مردم ولایت مدار شهرستان لنده در مصلی نماز جمعه برگزارشد.
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
مردم شهرستان لنده همانند سایر شهرستان های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد حضور پررنگی در راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند.
گزارش ویژه:
جوانی یکی از بهترین فرصت‎های است که اختیار جوانان با استعدادی می‎گذارد که همه امیدشان به شغل دولتی نیست و به دنبال کسب روزی حلال هستند.
با حضور مسولان و گروه های جهادی صورت گرفت:
با حضور مسولان شهرستان لنده آشپزخانه مهدوی کمیته امدادامام خمینی(ره) با پپخت و توزیع غذای گرم در سطح شهرستان لنده راه اندازی شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به روستای موگر در لنده سفر کرد و پس از پرواز بر فراز رودخانه مارون وعده حل مشکلات مردم مناطق سخت گذر را داد.
شما هم دعوتید به دیدن جاذبه های گردشگری استان کهگیلویه بویراحمد:
وجود دو اقلیم همزمان سردسیری و گرمسیری در کمتر از 2ساعت در شهرستان لنده باعث شد تا این روزها گردشگرانی از سراسر کشور در کنار زیبایی های بهار، زمستان را نیز در این شهرستان تجربه کنند.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لنده خبرداد
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لنده از برگزاری جشن بزرگ فرهنگ وهنر در محل بام لنده معروف به (تپه شرکت نفت،جنب کافه ضرغامی)خبرداد.
شماهم دعوتید به دیدن جاذبه های گردشگری استان کهگیلویه بویراحمد:
طبیعت زیبای این روزهای شهرستان لنده از گرمسیری ترین شهرستان های استان کهگیلویه وبویراحمدپذیرای میهمان نوروزی از سراسر کشور است.
در مراسم یوم الله ٢٢بهمن لنده مطرح شد:
سخنران مراسم یوم الله ٢٢بهمن لنده گفت: اندیشه های لیبرالی تقی زاده ها در گفتمان ما نمی توانیم باعث شد تا قدری از مسیر تعالی و پیشرفت عقب بمانیم.
به همت کمیته عشایری و روستایی دهه فجر برگزارشد:
به همت کمیته عشایری و روستایی ستاد دهه فجر شهرستان لنده جشن بزرگ انقلاب در روستای کهناب از توابع بخش مرکزی با اجرای برنامه های شاد و متنوع برگزارشد.
جمعی از نیروهای ادارات و فعالین و دوستداران محیط زیست در اقدامی جهادی زباله های اطراف جاده لنده _ دهدشت را پاکسازی کردند و الگویی برای دیگر مناطق شدند.
به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با همکاری اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی وبنیاد علوی کار گاه تخصصی آموزشی تعزیه با حضور استاد اسماعیل مجللی،استاد محمد حسن مجللی و اسناد نادر اسدی در لنده برگزار شد
فرمانده سپاه ناحیه لنده و مسئول کانون بسبج هنرمندان شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل هنرمندان پیشکسوت و جوان بیمار هنرمند این شهرستان عیادت کردند.
مستند داستانی سردار شهید جان محمد کریمی در بین ۸۰ اثر ارسالی(فیلم) به جشنواره بنیاد شهید کشور رتبه برتر این جشنواره را کسب کرد.