https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh

نظرسنجی

از کیفیت نان در شهرستان لنده راضی هستید؟

آخرین اخبار

ایران

سومین دیدارمردمی نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با شهروندان لنده ای در محل سالن شهرداری لنده برگزارشد.
با حضور شهردار واعضای شورای شهر لنده پروژه شهربازی بخش خصوصی با اعتباری افزون بر 10میلیارد ریال افتتاح و به بهره داری رسید.
آنچه در جلسه شورای اداری شهرستان لنده گذشت:
فرماندار شهرستان لنده در جلسه شورای اداری این شهرستان بر ضرورت تبیین خدمات و عملکرد دولت برای اقشار مختلف مردم تاکیدکرد.
در نشست خبری شهردار و شورای شهر لنده مطرح شد:
رئیس شورای شهر لنده گفت: خبرنگار یک صیاد متبحر در صید کردن سوژه خود برای رفع مشکلات جامعه است که این رسالت شما خبرنگاران را سنگین تر خواهد کرد.
گزارش ویژه:
فرماندار شهرستان لنده آخرین روند اجرایی پیشرفت عملیات اجرایی پروژه مهم و حیاتی بیمارستان32تختخوابی این شهرستان را تشریح کرد.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
کارشناس مسائل سیاسی گفت:امروز سفر روسای جمهور روسیه و ترکیه به ایران فصل جدیدی ازتحولات را در غرب آسیا رقم زد که باید منتظر نتایج ارزشمند این سفر باشیم.
فرمانده سپاه ناحیه لنده از بازسازی واقعه غدیر خم درشهرستان لنده به همت کانون بسیج هنرمندان این شهرستان خبرداد.
تیراندازی در یک مراسم عروسی در یکی از روستاهای این شهرستان، منجر به فوت یکی از مهمانان شد.
کسب افتخاری دیگر برای بسیج سازندگی استان کهگیلویه وبویراحمد:
یکی از بسیجیان جهادگر بسیج سازندگی سپاه فتح در انتخابات مجمع سالانه جهادگران کهگیلویه وبویراحمدبه جمع 7عضو هیئت مدیره کشوری این مجمع راه یافت.
در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد
امام جمعه لنده گفت:کارخانه آسفالت شهرداری لنده نعمتی است برای شهرستان لنده ولی تا کنون چه استفاده ای برای شهرستان داشته است و این درحالی است که این پروژه می توانست مشکلات شهر و شهرک ها را بر طرف کند که باید این مهم صورت گیرد که مشکل کجاست؟ چرا مشکل بر طرف نمی شود و ما از دادستان و فرماندار محترم می خواهیم که این مهم را مورد بررسی قرار دهند.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده گفت:طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان ویژه ماه مبارک رمضان بمدت یکماه از تاریخ ۱۴ فروردین آغاز شده است.
با انجام قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال حریفان ایران در جام جهانی 2022 مشخص شدند.
گزارش ویژه:
در ادامه بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه وبویراحمد امروز به بررسی خدمات در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان لنده پرداختیم.
در جمع مربیان طرح شهیدبهنام محمدی مطرح شد:
فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: اگر قیاسی با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی امروز انقلاب اسلامی، حقیقتا منشاء خیر و برکت برای ملت ایران است
در اقدامی جالب دانش آموزان کانون سلمان فارسی به همراه معلیمن و مسولان شورای شهر و شهرداری شهرلنده پارک شهید فهمیده روبروی کمیته امداد را پاکسازی کردند.