https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675

چندرسانه‌ای

نظرسنجی

میزان عملکرد ستاد تنظیم بازار شهرستان لنده را چگونه ارزیابی می کنید؟

آخرین اخبار

ایران

سرآغازی نو در حوزه استارت آپ در شهرستان لنده:
سرپرست تیم شهرستان لنده سومین رویداد تولید و محتوای بسیج را در کهگیلویه و بویراحمد سراغاز فصلی نو برای تیم نوجوان این شهرستان در اکو سیستم فناوری های نو ارزیابی کرد.
در گفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
وزیر صمت در خصوص روند افزایشی قیمت خودرو نیز گفت: برنامه مدونی برای ساماندهی بازار خودرو در کمتر از دو الی سه هفته آینده خواهیم داشت.
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی ، چرام و لنده در سفر یک روزه خود به شهرستان لنده از آخرین وضعیت ساخت بیمارستان32تختخوابی این شهرستان بازدید کرد.
به تو از دور سلام/
مردم شهرستان لنده در اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)با سوگواری و عزاداری، شور حسینی خود را در عشق به خاندان ائمه طهارت علیه‌السلام و ادامه قیام عاشورا حسینی به نمایش گذاشتند.
# الگوی_دفاع_مقدس:
دفاع مقدس جلوی از بی بدیل از مشارکت آحاد مختلف مردم در پشتیبانی از رزمندگان اسلام بود که امروز و در بحران کرونا با الگو گیری ازآن مجاهدت ها و رشادت ها بار دیگر حماسه مردمی را به نمایش گذاشتند.
دادستان لنده مطرح کرد؛
اکبر پرندوار با تاکید به ضرورت تسریع در خدمات رسانی و رسیدگی به وضعیت بهداشتی شهرک سرآسیاب گفت: کمیسیون ماده 100 به مسئله مسدود سازی کوچه ورود و روند بازگشایی باید اجرایی شود.
در گفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از نقش فعال طرح سردار سلیمانی در افزایش واکسیناسیون عمومی کرونا در این شهرستان خبرداد.
در جلسه توجیهی برنامه های هفته دفاع مقدس لنده مطرح شد:
فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: بیش از ۵٠ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در قالب های مختلف فرهنگی، عمرانی، ورزشی وخدماتی در شهرستان لنده اجرایی خواهند شد.
وقتی ندای همدلی طنین انداز می شود:
در اقدامی ارزشمند از طرف جمعی از جوانان انقلابی شهرستان لنده عملیات بتن ریزی کف سالن نمازمیت این شهرستان ساماندهی شده است.
گزارش ویژه:
آشفتگی و ضعف نظارت لازم از سوی مسئولان بر بازار مسکن، به ویژه رهن و اجاره، باعث بی بند وباری بازار و تعیین نرخ های کاذب توسط برخی از صاحبان منازل اجاره ای در استان شده است.
روایتی از خدمت بی منت در شهرستان لنده:
گروه جهادی اولین ها با جمع آوری طلای کثیف و فروش آن به نیازمندان لنده ای خدمات رسانی می کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده مطرح کرد؛
نور محمد نعمتی از حضور 50 درصدی مردم شهرستان لنده در طرح ملی واکسیناسیون کرونا خبر داد.
تزریق امید در شرایط کنونی کشور در همه ارکان و سطوح مختلف کشور یک امر مهم و ضروری است که دولت و حاکمیت با القا این تفکر می توانند بخش اعظمی از مشکلات را یکی پس از دیگری رفع کنند.
در گفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از افزایش روند مبتلایان کرونایی و افزایش مرگ میر در این شهرستان خبرداد.
در آئین غبارروبی گلزار شهدای لنده مطرح شد:
فرماندار شهرستان لنده با بیان اینکه مدیران، شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند گفت: زیر کار در رفتن و بهانه تراشی برای خدمت نکردن خیانت است.

شهدای لنده