http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675

نظرسنجی

از کیفیت نان در شهرستان لنده راضی هستید؟

آخرین اخبار

ایران

در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد
امام جمعه لنده گفت:کارخانه آسفالت شهرداری لنده نعمتی است برای شهرستان لنده ولی تا کنون چه استفاده ای برای شهرستان داشته است و این درحالی است که این پروژه می توانست مشکلات شهر و شهرک ها را بر طرف کند که باید این مهم صورت گیرد که مشکل کجاست؟ چرا مشکل بر طرف نمی شود و ما از دادستان و فرماندار محترم می خواهیم که این مهم را مورد بررسی قرار دهند.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده گفت:طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان ویژه ماه مبارک رمضان بمدت یکماه از تاریخ ۱۴ فروردین آغاز شده است.
با انجام قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال حریفان ایران در جام جهانی 2022 مشخص شدند.
گزارش ویژه:
در ادامه بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه وبویراحمد امروز به بررسی خدمات در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان لنده پرداختیم.
در جمع مربیان طرح شهیدبهنام محمدی مطرح شد:
فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: اگر قیاسی با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی امروز انقلاب اسلامی، حقیقتا منشاء خیر و برکت برای ملت ایران است
در اقدامی جالب دانش آموزان کانون سلمان فارسی به همراه معلیمن و مسولان شورای شهر و شهرداری شهرلنده پارک شهید فهمیده روبروی کمیته امداد را پاکسازی کردند.
آنچه در دیدار مدیرکل ورزش استان به هیئت های ورزشی لنده گذشت:
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در نشستی صمیمی پای درددل یکساله مسولان هیئت های ورزشی لنده نشست.
در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:
امام جمعه لنده گفت: تحریم ها نهایتا ٢٠تا ٣٠درصد از مشکلات کشور را شامل می شود که مابقی ناشی از ضعف مدیریت است که تنها راه آن سپردن مسولیت ها به افراد کاردان و باتجربه و تازه نفس و فساد ستیز است.
سرآغازی نو در حوزه استارت آپ در شهرستان لنده:
سرپرست تیم شهرستان لنده سومین رویداد تولید و محتوای بسیج را در کهگیلویه و بویراحمد سراغاز فصلی نو برای تیم نوجوان این شهرستان در اکو سیستم فناوری های نو ارزیابی کرد.
در گفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
وزیر صمت در خصوص روند افزایشی قیمت خودرو نیز گفت: برنامه مدونی برای ساماندهی بازار خودرو در کمتر از دو الی سه هفته آینده خواهیم داشت.
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی ، چرام و لنده در سفر یک روزه خود به شهرستان لنده از آخرین وضعیت ساخت بیمارستان32تختخوابی این شهرستان بازدید کرد.
به تو از دور سلام/
مردم شهرستان لنده در اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)با سوگواری و عزاداری، شور حسینی خود را در عشق به خاندان ائمه طهارت علیه‌السلام و ادامه قیام عاشورا حسینی به نمایش گذاشتند.
# الگوی_دفاع_مقدس:
دفاع مقدس جلوی از بی بدیل از مشارکت آحاد مختلف مردم در پشتیبانی از رزمندگان اسلام بود که امروز و در بحران کرونا با الگو گیری ازآن مجاهدت ها و رشادت ها بار دیگر حماسه مردمی را به نمایش گذاشتند.
دادستان لنده مطرح کرد؛
اکبر پرندوار با تاکید به ضرورت تسریع در خدمات رسانی و رسیدگی به وضعیت بهداشتی شهرک سرآسیاب گفت: کمیسیون ماده 100 به مسئله مسدود سازی کوچه ورود و روند بازگشایی باید اجرایی شود.
در گفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از نقش فعال طرح سردار سلیمانی در افزایش واکسیناسیون عمومی کرونا در این شهرستان خبرداد.