http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرسنجی

عملکرد شورای شهر را در دوره پنجم چگونه ارزیابی می کنید؟

آخرین اخبار

پربحث ترین

اخبار شهرستان

رئيس پليس راهور شهرستان لنده:
رئيس پليس راهور شهرستان لنده گفت: مهمترین هدف پلیس ایجاد نظم و بهبود وضعیت ترافیکی و پیشگیری ازحوادث و سوانح درون شهری است که متاسفانه در این خصوص شهرداری ها همکاری کمتری دارند.
تامین اجتماعی نیازمند نگاه توسعه محور:
امروزه بیمه به عنوان یکی از مهمترین صنایع پیشرو در ارائه خدمات به بیمه گذاران در جوامع پیشرفته محسوب می شود که یک فرد علاوه بر پرداخت هزینه بیمه سلامت، خودرو، شخص ثالث، آتش سوزی و سرمایه گذاری و سایر مباحث به فکر پیشگیری از بروز هرگونه خسارت احتماعی است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در پیامی انتصاب سید کامل تقوی نژاد را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت تبریک عرض نمودند
در نشست شورای حفاظت آب منابع مطرح شد
فرماندار لنده در واکنش به صحبت‌های داودی‌مهر مبنی بر عدم کشت برنج گفت: به عنوان فرماندار لنده تا زمانی که این وضعیت وجود دارد اجازه ممنوعیت برنج در ایدنک لنده را نمی‌دهم مردم ایدنک باید برنج بکارند، آب سد مارون خروشان است آنوقت مردم ایدنک لنده نباید برنج بکارند.
بخشدارمرکزی لنده:
بخشدار مرکزی لنده از بازگشایی تمام راه های روستایی این بخش در دو روز گذشته به صورت جهادی خبرداد.
به منظور ترویج کتاب خوانی صورت گرفت:
اولین جشنواره گلستان خوانی سعدی توسط اداره کتابخانه های عمومی و پژوهش سرای جابربن حیان لنده وبنیادعلوی با حضور دانش آموزان برگزارشد.
گزارش:
فلسفه برگزاری نمایشگاه های فصلی در شهرها ایجاد رقابت جهت معرفی کالاها و تولیدات است که در این نمایشگاه ها شهروندان با توجه به نوع جنس و قیمت آن حق انتخاب دارند هر جند تخفیفاتی در جهت رفال حال شهروندان صورت می گیرد ولی نارضایتی کسبه دائمی بازار را نیز به همره دارد..
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیرو و نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس و جمعی از مسئولان کهگیلویه وبویراحمدی با حضور در محل سد آبریز زیرباران و با چترهای باز سد آبریز را تعیین تکلیف کردند.
خطیب جمعه شهرستان لنده:
امام جمعه شهرستان لنده گفتد:ملت ما نسبت به بیانیه مقام معظم رهبری قطعا احساس مسئولیت خواهند کرد چرا که درتمام صحنه ها حمایت کردند.
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور اقشار مختلف مردم در لنده برگزارشد.
گفتگوی اختصاصی با کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق:
کارشناس ارشد مسائل فقه و مبانی حقوق گفت: آنچه مقام معظم رهبری در بیانه"گام دوم انقلاب" ماموریت هایی برای جوانان در حوزه معنویت و اخلاق گرایی تبین کرده اند به عنوان یکی از راهبردهای مهم جامعه است که علاوه بر اقشار مختلف جوانان باید مسئولان زمینه تعالی این بیانه را در جامعه فراهم سازند.
مهمترین مطالبه مردمی از مسئولان:
جاده یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه ای در هرکشور تلقی می شود که هرچه این جاده ها استاندارد تر باشند میزان تصادفات نیز به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.
فرمانده پلیس راه شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده :
سرهنگ عابدی از وضعیت جاده برون شهری لنده به دهدشت و وجود چندین نقطه 100حادثه خیز و عدم رفع این نقاط در این محور از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای به شدت گلایه کرد.
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای مهم به‌مناسبت چهل‌سالگی انقلاب با جوانان ایران سخن گفتند؛
به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده پرداختند.
در کمیته خدمات بهداشتی، سلامت سفرهای نوروزی عنوان شد:
اولین جلسه کمیته سلامت و بهداشت و محیط زیست شهرستان لنده ادارات در راستای تعامل و همکاری با همدیگر به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و محیط زیست برگزارشد.