بخش ویژه

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرسنجی

عملکرد ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده را چگونه ارزیابی می کنید:

آخرین اخبار

اخبار شهرستان

در گفت وگو با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده صورت گرفت:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده برنامه های هفته تربیت بدنی را در این شهرستان تشریح کرد.
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، همایش سه ساله های حسینی با حضور صدها تن از کودکان شهرستان لنده در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد.
دردیدار فرمانده تیپ48 فتح با امام جمعه موقت شهرستان لنده صورت گرفت:
فرمانده تیپ 48فتح با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و از زحمات و همکاری های وی با گردان 490حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان لنده قدردانی کرد.
با بدرقه مسئولان صورت گرفت:
اردوی راهیان نور دانش آموزان شهرستان لنده امروز و با بدرقه مسئولان ناحیه مقاومت بسیج و اداره آموزش و پروش این شهرستان جهت اعزام به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت.
نماینده کهگیلویه و لنده خبر داد:
عدل هاشمی پور: کلنگ زنی بیمارسنتان لنده در سفر قریب الوقوع وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به استان کلنگ زنی می شود.
مخاطب گرامی از اینکه چندین روز است سایت خبرلنده به دلیل برخی مشکلات بروز رسانی نشده است از همه شما عزیزان عذرخواهی کرده و انشالله به محض سلامتی کامل انشالله روند تهیه و نشر اخبار شهرستان لنده و استان دوباره با همتی مضاعف از سر گرفته خواهدشد.
حکایت های عجیب و غریب مدیریت در کهگیلویه وبویراحمد:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های نوپایی است که هنوز دامنه برخی مدیریت های ادارات این شهرستان بر عهده مدیران شهرستان کهگیلویه است که برای حضور در جلسات متاسفانه حق ماموریت می خواهند و این در حالی است که در حکم آنان رئیس اداره کهگیلویه ولنده گنجانیده شده است.
يكی از ماموران فرماندهي انتظامي شهرستان بهبهان در پي تيراندازي افراد ناشناس به درجه شهادت نائل شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده خبرداد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از اعزام 200نفری بسیجیان گردان الی بیت المقدس شهرستان لنده در قالب رزمایش محمد رسول الله(2)جهت حضور در اجتماع 20هزارنفری بسیجیان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد.
بخشدار مرکزی لنده:
بخشدار مرکزی لنده گفت: امروز بسیج با اتکا به نیروی ایمان در سایه اقتدار نیروهای مسلح از بهترین آمادگی برخودار هستند که این را می توان در اجتماع بزرگ آنان در میثاق خدمت به نمایش خواهند گذاشت.
درراستای حفظ محیط زیست و گرامیداشت هفته گردشگری صورت گرفت:
هفته گردشگری فرصت مناسبی برای پاکسازی مناطق گردشگری است که به همت ادارات شهرستان لنده منطقه نمونه گردشگری موگرمون پاکسازی و زباله های این منطقه نیز پس از جمع آوری امحاء شدند.
به مناسبت روز جهانی سالمند برگزارشد:
همایش پیاده روی سالمندان، با مشارکت شبکه بهداشت و درمان ،اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده به منظورتکریم سالمندان این شهر در هفته سالمند برگزار شده است.
به همت بنیاد علوی صورت گرفت:
بنیاد علوی در راستای حمایت از دانش آموزان مستعد شهرستان لنده بیش از 1354بسته لوازم التحریر را بین دانش آموزان این شهرستان توزیع کرد.
سنت و فرهنگی مانا در دیار چهارفصل:
کهگیلویه وبویراحمد از جمله استان های لر نشینان در خطه زاگرس است که هنوز فرهنگ های قدیمی خود به دلیل اصالت خویش حفظ کرده است و همین مسئله نیز باعث شده است تا امروز به یکی از استان های چهارفصل و دارای غنای بالای فرهنگی و سنتی تبدیل شود.
وقتی جوانان به یاری دانش آموزان محروم شتافتند:
رفع نیازهای دانش آموزان محروم یکی از مهمترین اقداماتی است که این روزها از طرف برخی موسسات خیریه صورت می گیرد ولی این بار بچه های یک هیئت مذهبی بخشی از نذورات خود را برای دانش آموزان نیازمند هزینه کرده و با تهیه بسته های فرهنگی بخشی از نیاز آنان را برطرف ساختند.

وبلاگستان

در گفت وگو با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده صورت گرفت:
دردیدار فرمانده تیپ48 فتح با امام جمعه موقت شهرستان لنده صورت گرفت:

لنده من

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده خبرداد: