آخرین اخبار

پربازدیدها

29. آبان 1393 - 10:33
مسابقه کتابخوانی با حضور گرم و پرشور همه دانش آموزان مجتمع فرهنگی تربیتی شهید مطهری برگزار شد و به15نفر جوایزی نفیس از طرف کمیته امداد بهمئی پرداخت شد.

به گزارش خبر لنده به نقل از  صبح زاگرس،مسئول فرهنگی کتابخانه های بهمئی هدف از برگزاری این مسابقه فرهنگی را آشنایی دانش آموزان با مطالعه  و استفاده هر چه  بهینه تر از وقت آنها دانست.

 

صادق خوب نژادیان  با اشاره به اینکه  کتاب دارای دو صحفه ، یکی نورانی و دیگری تاریک و ظلمانی است که در قسمت نورانی آن ارتقای آگاهی جامعه، ارتقای بصیرت،سعادت دنیوی و تعالی انسان و به تبع آن توسعه جامعه و در قسمت تاریکی آن جهل و نادانی ،بی بصیرتی،بی خردی،ندانستن و از همه مهمتر نابهنجاری های اجتماعی و  وابستگی ها  را در پی خواهد داشت ،دانست.

 

در حاشیه برگزاری این مسابقه محمد محمدی رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان بهمئی ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی ، اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی باید در میان مردم ما توسعه و ترویج پیدا کند .

 

وی گفت:  کتاب انسان را بسوی سعادت و روشنایی سوق می دهد و از گمراهی دور می کند.

 

محمدی اظهار داشت :ما مسلمان قرآن را داریم و ازجمله ما ایرانیان هم قرآن و نهج البلاغه و هم صحیفه سجادیه و دیگر کتب اسلامی و شیعی را داریم و از همه مهمتر روایات و احادیث پیامبر اسلام  (ص) و اهل بیت و ائمه معصوم را داریم  لذا انس گرفتن با این ها در وهله اول به آرامش روحی و فکری و در وهله دوم از به هدر رفتن وقت جلوگیری کرده و استفاده مطلوب خواهیم کرد که در نتیجه پیشرفت و سعادت را به دنبال خواهد داشت.

 

انتهای پیام/س

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس