آخرین اخبار

29. آبان 1393 - 18:33
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
اجراي طرح كتابخانه مركزي شهرستان لنده در سال94
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجراي طرح كتابخانه مركزي شهرستان لنده با توجه به استقبال گسترده مردم شهرستان در سال94 در اين شهرستان خبرداد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبرلنده ، زينب قرباني در همایش بزرگداشت هفته «کتاب و کتابخوانی» در شهرستان لنده ضمن تبريك هفته كتاب و كتابخواني اظهار كرد: كتاب حاوي انديشه ها و عبرت هاي گذشته گان براي استفاده بهينه آيندگان نرد ما به امانت گذاشته شده است.

وي افزود: كتاب و كتابخواني بايد بعنوان يك فرهنگ پايدار در ابعاد مختلف جامعه براي تمامي سنين نهادينه و اجرا شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد تصريح كرد: تقويت و توسعه فرهنگ كتابخواني نيازمند عزم ملي و مديريتي جهادي است.

وي تاكيد كرد: كتاب در گذرگاه تاريخ هميشه به عنوان يك منبع قوي و قابل استناد براي هميشه تاريخ بوده و خواهد بود.

قرباني اظهار كرد: تحقق شعار سال و نهادينه كردن فرهنگ در جامعه يك فرهنگ است كه بايد به بهترين شكل ممكن در جامعه نهادينه و اجرا گردد.

وي يادآورشد: همه ما بايد در جهت ترويج و نشر فرهنگ كتاب و كتابخواني تلاش كنيم و آن را بايد از سنين كودكي پي ريزي كنيم تا ذهن كودك با فرهنگ مطالعه آشنا شود.

 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان كرد: حضور فعال نوجوان و جوانان در كتابخانه هاي استان باعث دوچندان شدن نهضت مطالعه مفيد در جامعه خواهد شد.

قرباني در ادامه از اجراي طرح كتابخانه مركزي شهرستان لنده با توجه به استقبال گسترده مردم شهرستان در سال94 در اين شهرستان خبرداد.

وي در پايان خاطر نشان كرد: كسب رتبه برتر انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان لنده در ميان ساير كتابخانه هاي استان نشان از تلاش مجدانه كاركنان و اعضاي انجمن كتابخانه هاي عمومي اين شهرستان مي باشد.

انتهاي پيام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس