آخرین اخبار

پربازدیدها

1. دى 1393 - 14:37
شهردار لنده گفت: پرداخت حق بيمه ساختمان يك امر ضروري و لازم اجراء براي شهروندان مي باشد ولي نه به اين قيمت كه مردم توان پرداخت آن را نداشته باشند.

مهندس محمد تقي تقي زاده شهردار لنده در گفت و گوي اختصاصي با پايگاه اطلاع رساني خبرلنده ضمن گلايه از وضعيت ساخت و ساز در شهر لنده اظهار كرد: متاسفانه هزينه 180هزارريالي بيمه تامين اجتماعي در هر متر مربع باعث شده است كه ميل به ساخت و ساز در اين شهر به پايين ترين حد ممكن برسد.

وي افزود: برابر قانون سازمان تامين اجتماعي بيمه يك واحد ساختماني در تهران و شهرلنده به يك ميزان محاسبه مي شود كه باعث نارضايتي مردم نسبت به اين مسئله شده است.

شهردار لنده تصريح كرد: پرداخت حق بيمه ساختمان يك امر ضروري و لازم اجراء براي شهروندان مي باشد ولي نه به اين قيمت كه مردم توان پرداخت آن را نداشته باشند.

وي تاكيد كرد: متاسفانه در هنگام بروز حادثه در روند ساخت و ساز بيمه هزاران بهانه براي عدم پرداخت حق بيمه براي بيمه كنندگان مي آورد كه باز هم شهروندان را از بيمه كردن منصرف مي كنند.

تقي زاده در ادامه به تصويب مصوبه اخير مجلس شوراي اسلامي در خصوص بيمه هاي ساختماني اشاره كرد و گفت: اخيراً مجلس شوراي اسلامي مصوبه اي در خصوص كاهش حق بيمه ساخت وساز به تصويب نمايندگان مجلس رسانيد كه جهت تاييد به شوراي نگهبان فرستاده شده است كه با تصويب اين مصوبه مشكل ساخت و ساز در كشور حل خواهد شد.

انتهاي پيام/م75

دیدگاه‌ها

أحسنت بر این شهردار.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس