پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

6. مهر 1394 - 9:44
خبرلنده,شهرستان لنده,اصحاب رسانه, شهدا ,ترویج فرهنگ ایثار و شهادت,روشنگری,هشت سال دفاع مقدس,انعکاس اخبار,تجلیل,خبرنگاران
رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان لنده:
امروز بیشترین مسئولیت ترویج فرهنگ ایثار شهادت به دوش اصحاب رسانه است
رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان لنده گفت: امروز بیشترین مسئولیت ترویج فرهنگ ایثار شهادت به دوش اصحاب رسانه است چرا که شما هستید که می توانید با تهیه گزارش و انتشار تصاویر رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس را زنده کنید و برای همیشه آنان را جاودان کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سید محمدتقی افرازیان رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان لنده در جمع اصحاب رسانه این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبریک این هفته اظهارکرد: در هشت سال دفاع مقدس ملت شجاع و رشید ایران اسلامی با تقدیم فرزندان خود با ایثار و از خود گذشتگی به دنبال تثبیت پایه های انقلاب اسلامی در مقابل جهانخوران بودند.

وی افزود: همه به خوبی می دانیم که امنیت و آرامشی که امروز برجامعه ما حاکم است مرهون جانفشانی ها ورشادت های شهدا و رزمندگان هست سال دفاع مقدس است.

رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان لنده تصریح کرد: شاید در برخی از مواقع بتوان یک موضوع را بایک ساعت سخنرانی و یا بحث و گفت وگو برای مردم توضیح داد ولی یک قطعه عکس و یاچد دقیقه فیلم می تواند کار یک یا چندساعته سخنرانی و بحث را انجام دهد.

وی تاکید کرد: ارزش و کاراصحاب رسانه آن چنان مقدس و ارزشمند است که هرچه ما مستند و تصاویر شهیدان و عملیات های مختلف را داریم مرهون تلاش اصحاب رسانه و عکاسان دفاع مقدس است که با مجاهدت و ایثار در زیر بارش خمپاره به دنبال مستندسازی بودند.

افرازیان گفت: امروز بیشترین مسئولیت ترویج فرهنگ ایثار شهادت به دوش اصحاب رسانه است چرا که شما هستید که می توانید با تهیه گزارش و انتشار تصاویر رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس را زنده کنید و برای همیشه آنان را جاودان کنید.

رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان لنده تصریح کرد: استکبار جهانی هموراه به دنبال خدشه دار کردن فرهنگ ایثار و شهادت است و وظیفه اصحاب رسانه روشنگری و خنثی کردن توطئه های دشمنان است.

افرازیان گفت:خبرنگاران در طول هشت سال دفاع مقدس دوشادوش رزمندگان با دوربین های خود جنگیدند و حماسه ها و مجاهدت های رزمندگان را به بهترین شکل ممکن به تصویرکشیدن که این از شاخصه های اصلی ارزش کار خبرنگاران است.

وی یادآورشد: همه مسوولان باید قدردان زحمات و تلاش های شبانه روزی اصحاب رسانه باشند چرا که در هر محفل و مجلسی آنان پیشقدم هستند و در انعکاس اخبار و رویدادهای شهرستان نیز موفق هستند.

در پایان این دیدار از اصحاب رسانه شهرستان لنده تجلیل شد.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

درود بر افرازیان و این ژستش .

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس