پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. آبان 1394 - 15:31
رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت: روز 13 آبانماه یکی از تاریخی ترین و مهمترین رویدادهای انقلاب اسلامی در مبارزه علمی و عملی با استکبار ستیزی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، محمد مرادی رئیس شورای اداری شهرستان لنده در جلسه هماهنگی مراسم 13آبان در این شهرستان ضمن اشاره به خباثت و دشمنی های شیطان بزرگ با ایران اظهارکرد: دشمنان تمام اعمال و رفتارهای ما را رصد می کنند و هموراه به فکر نفوذ به درون کشور با استفاده از غفلت های ما هستند.

وی افزود: برگزاری راهپیمایی باشکوه و گسترده ملت ایران در روز13 آبان ما مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان انقلاب اسلامی خواهد بود.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: همه ما موظف به حضور گسترده در این مناسبت بزرگ و تاریخی هستیم و شعارها و گفتمان های ما باید برمبنای همدلی و همزبانی صورت گیرد.

وی تاکید کرد: به منظور هرچه بهتر برگزارشدن یوم الله 13 آبان در شهرستان لنده کمیته های متشکل از کمیته دانش آموزی، کمیته فرهنگی و تبلیغی، کمیته دانشجویی ، کمیته اجرایی و کمیته امنیتی در سطح شهرستان تشکل خواهد شد که هر کدام از این کمیته ها وظایف مربوط به خود را انجام خواهد داد.

وی اظهارکرد: امسال در روز 13 آبان شاهر برگزاری مسابقات عکاسی با تلفن همراه، برگزاری یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی در شهرستان، تهیه ویژه نامه با مضمون استکبار ستیزی در مدارس، صدور بیانیه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان و حضور مقتدرانه مسوولان و مردم در راهپیمایی عظیم روز 13آبان ماه خواهیم بود.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت: همه ادارات و دستگاه های دولتی موظف به شرکت در این روز تاریخی هستند تا بار دیگر شاهد همدلی و همزبانی دولت و ملت با همدیگر باشیم.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس