آخرین اخبار

پربازدیدها

18. آبان 1394 - 22:17
رئیس اداره کتابخانه‎های عمومی شهرستان لنده برنامه‎های هفته کتاب و کتابخوانی این شهرستان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، زکریا تقوی نژاد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده  در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنده ضمن تقدیر از فعالیت های یکساله انجمن کتابخانه های عمومی اظهارکرد: حاصل تلاش و زحمات یکساله اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنده کسب مقام های برتر استانی و اجرای تمام مصوبات مطرح شده از سوی این انجمن بود.

 

وی افزود: باتوجه به تقارن هفته کتاب و ماه محرم بیشتر برنامه های امسال در هفته کتاب با رویکردی عاشورایی برگزارخواهدشد.

 

رئیس اداره کتابخانههای عمومی شهرستان لنده به برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان اشاره کرد وگفت: باتوجه به قرارگرفتن در ماه محرم برنامه نذر کتاب در مصلی نمازجمعه، سخنرانی پیش از خطبه و بیان عملکرد یکساله انجمن و کتابخانه های عمومی شهرستان در نماز جمعه، برپایی ایستگاه نقاشی در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، برگزاری کارگاه قصه گویی، نقد کتاب و اجرای برنامه صبح و نشاط با کتاب با حضور در مدارس شهرستان از مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان می باشد.

 

وی تاکید کرد: برگزاری نشست کتابخوان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و اعضای شورای اداری شهرستان و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنده و معرفی نفرات برتر کتابخوان از دیگر برنامه های این هفته در شهرستان لنده است.

 

تقوی نژاد در ادامه اظهارکرد: به منظور ترویج فرهنگ کتاب و باتوجه به استقبال چشمگیر شهروندان لنده ای در تاریخ 24آبان ماه سال جاری از علاقمندان به حوزه کتاب به صورت رایگان با در دست داشتن رونوشت کارت ملی و شناسنامه خود ثبت نام به عمل خواهد آمد.

 

وی گریزی به وضعیت کتابخانه های استان زد وگفت: از تعداد 56 باب کتابخانه عمومی در سطح استان تعداد6باب کتابخانه هیچ گونه ریزش اعضا نداشتند که خوشبختانه کتابخانه شهید باهنر لنده مقام چهارم را به خود اختصاص داد که علاوه بر عدم ریزش با افزایش اعضاء نیز روبرو بوده است.

 

رئیس اداره کتابخانههای عمومی شهرستان لنده یادآورشد: ما باید تلاش کنیم گفتمان و نهضت کتاب خوانی در بین اقشار جامعه نهادینه شود.

 

وی در ادامه ضمن تقدیر از اصحاب رسانه شهرستان لنده اظهارکرد: اصحاب رسانه بیشترین سهم را در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس