آخرین اخبار

پربازدیدها

22. آبان 1394 - 13:36
هفته کتاب,خطبه های نماز جمعه, خبرلنده,رئیس کتابخانه های عمومی, فرهنگ مطالعه,مشارکت عمومی
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده:
نا مناسب بودن فضای کتابخانه عمومی شهرستان لنده
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده گفت: وضعیت فضای کتابخانه های عمومی شهرستان باتوجه به حجم مراجعه کنندگان فضای نا مناسب می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سید زکریا تقوی نژاد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی اظهارکرد: قرآن بهترین کتاب و معجزه الهی است که برای هدایت انسان نازل شده است.

وی افزود: توجه به احداث کتابخانه های عمومی در روستاها به دلیل محرومت یکی از مهمترین سیاست های اداره کتابخانه های عمومی است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده تصریح کرد: با احداث یک باب کتابخانه 120متری در یکی از روستاها به عنوان روستای دوستدار کتاب با شاخصه های تعیین شده می توانیم شاهد نهضت مطالعه مفید در روستاها باشیم.

وی تاکید کرد: کتابخانه مرکزی شهرستان لنده نیازمند پنج هزار مترمربع زمین برای احداث ساختمانی با متراژ یک هزارو200متر می باشیم که از خیرین جهت کمک احداث این مجموعه فرهنگی استمداد می طلبیم.

تقوی نژاد اظهارکرد: کتابخانه های عمومی شهرستان لنده از لحاظ میزان مطالعه بهترین شرایط را داریم ولی از لحاظ وضعیت جا و مکان چندان وضعیت مطلوبی نداریم.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده ضمن اشاره به ظرفیت خوب کتاب در کتابخانه عمومی این شهرستان اشاره کرد و گفت: به لحاظ تعداد کتاب هیچ گونه مشکلی نداریم به ازای تک تک شهروندان لنده ای در کتابخانه های عمومی شهرستان کتاب موجود هست.

وی در ادامه یادآورشد: اجرای طرح نذر کتاب فرصتی است برای مشارکت عمومی شهروندان در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و افزایش حجم کتاب در کتابخانه عمومی شهر لنده برای استفاده بیشتر سایر شهروندان.

انتهای پیام/م75    

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس