آخرین اخبار

8. دى 1394 - 11:19
9دی, فتنه 88 ,روز بصیرت, خبرلنده, میلاد پیامبر(ص), کل یوم عاشورا ,وحدت اسلامی , مدافع ولایت ,ولایت فقیه, انتخابات, نفوذ
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده:
مهمترین رکن وحدت اسلامی شعار "مرگ بر فتنه گر" است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: مهمترین و اساسی ترین رکن وحدت اسلامی شعار "مرگ بر فتنه گر" است چرا که ریشه تفرقه و وحدت ستیزی در فتنه جویی و فتنه گری نهفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سرگردپاسدار علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده در جشن میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفرصادق(ع) ضمن اشاره به سالروز 9دی اظهارکرد: ماهیت فتنه 88 را باید نزد کسانی جست که خود در ایام فتنه مسوولیت داشته و در قبال حوادث و فجایع پیش آمده در این ایام سکوت کردند.

وی افزود:کل یوم عاشورا برای همیشه تاریخ بشریت است و هر زمان که فتنه ای برای اصول و ارزش های اسلامی حادث شود با شعار کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا پاسخ محکمی دریافت خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده تصریح کرد: دلهای عده ای هنوز با فتنه گران است و انگار قرار نیست که حوادث سال88را قبول کنند.

وی تاکیدکرد: مهمترین و اساسی ترین رکن وحدت اسلامی شعار "مرگ بر فتنه گر" است چرا که ریشه تفرقه و وحدت ستیزی در فتنه جویی و فتنه گری نهفته است.

محمدی اظهارکرد: وحدت یعنی تمام احزاب و گروه های سیاسی اعم از اصلاح طلب و اصول گرا که عامل پویایی نظام جمهوری اسلامی هستند با هم و در کنار هم مدافع ارزش ها و آرمان های نظام پیرو و مدافع ولایت فقیه باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: وحدت بین احزاب و گروه های سیاسی در آستانه انتخابات از مهمترین راه های مقابله با مسئله نفوذ دشمن است.

وی ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در یوم الله 9دی اظهارکرد: حضور باشکوه ملت ایران در مراسم یوم الله 9دی مشتی محکم به دهان فتنه گران و دشمنان و مقابله عینی با نفوذ دشمن خواهد بود.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس