پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

8. دى 1394 - 15:55
آثار وخاطرات امام خمینی(ره), خبرلنده, شهرستان لنده, هفته وحدت,حوزه نمایندگی ولی فقیه,بصیرت سیاسی,نفوذ , فتنه88
مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده:
برای شناخت امام (ره) باید به آثارش رجوع کرد نه خاطراتی که دست مایه افراد می شود
مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: برای شناخت امام (ره) باید به آثار ایشان در موضوعات مختلف رجوع کرد نه خاطراتی خوب و بدی که دست مایه برخی از افراد می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام احمد سعیدی مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده ضمن تبریک ولادت باسعادت پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) وامام جعفر صادق (ع) اظهارکرد: یکی از مهمترین فرآیندهای که خداوند برای دعوت بشر به پرستش خالق هستی فرستاد حضور پیامبران الهی برای هدایت بشر در کره زمین بود که هرچه که بگذرد نیاز به پیامبران و امامان معصوم(ع) را بیشتر حس خواهیم کرد.

وی افزود: ارسال نشانه ها و معجزات مختلف برای معرفی پیامبران الهی از مهمترین دلایل فرستادن پیامبران برای هدایت مردم با دلیل  برهان است.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده تصریح کرد: ترک خوردن طاق کسری و خشک شدن دریای فارس و خاموش شدن آتشکده فارس مهمترین علایم و نشانه ها برای معرفی حضرت محمد(ص) بود.

وی تاکید کرد: اسلام بعد از پیامبر(ص) توسط دو اباعبدالله زنده و حیات طیبه به خود گرفت که اولی اباعبدالله الحسین(ع) با قیام خونین کربلا بود و دومی امام صادق(ع) با کنیه اباعبدالله بود که با تاسیس دانشگاهی چهارهزار نفری توانست مذهب تشیع را زنده و جاوید کرد و باعث جهش علمی دین اسلام شد.

سعیدی اظهارکرد: هفته وحدت مبتنی بر اصول و ارزش هایی است که باید فارغ از تفرقه و غرض ورزی باشد و تمام کارها در جهت پیشرفت عدالت باشد.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده یادآورشد: مقامات ارشد امریکایی بارها به رهبری و مدیریت بی نظیر مقام معظم رهبری اعتراف کردند و بصیرت سیاسی و علمی ایشان ستایش کردند.

وی در ادامه گفت: نفوذ مهمترین ترفند دشمن برای رخنه در نظام است که با هزینه های میلیاردی در حال توطئه چینی و برنامه ریزی است.

سعیدی تاکیدکرد: برای شناخت امام (ره) باید به آثار ایشان در موضوعات مختلف رجوع کرد نه خاطراتی خوب و بدی که دست مایه برخی از افراد می شوند.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: 9دی باعث شناخت بهتر مردم از عمق حوادث فتنه88 شد و همین روز نیز به عنوان روزی حماسی در تاریخ ثبت شد.

وی اظهارکرد: جرقه اصلی تحرکات فتنه جویانه حوادث سال88 ریشه در انتخابات 84 و ناکامی جریانی خاص داشت که کشور تاوان سنگینی برای بی بصیرتی برخی از خواص پرداخت کرد.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

احسنت . عجب واقعیتی

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس