آخرین اخبار

پربازدیدها

13. دى 1394 - 9:47
پارک امید, خبرلنده, فضای سبز, شهرداری لنده, اصحاب رسانه, عمران و آبادانی ,سرانه فضای سبز
اقدامی دیگر درجهت رفاه حال شهروندان لنده ای؛
پیشرفت 95درصدی پروژه پاک امید شهرداری لنده
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
شهردار لنده از بهره برداری و پیشرفت 95درصدی پروژه پارک امید در این شهرخبرداد و گفت: پروژه پارک امیدبا پیشرفت95درصدی خود تا دهه فجر امسال با حضور مسوولان استانی و شهرستانی آماده بهره برداری خواهد بود.

محمد تقی تقی زاده شهردار لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی اصحاب رسانه اظهارکرد: شهرداری یکی از نهادهای مدنی در سطح شهر است که به واسطه گسترش حوزه ی کاری بیشترین تعامل را با اصحاب رسانه شهرستان دارد.

وی افزود: زمانی می توانیم از پیشرفت و عمران وآبادانی صحبت به میان بیاوریم که آستانه صبر و تحمل خود را با انتقاد های سازنده و فارغ از مسائل قومی و جناحی و سیاسی بیان کنیم و آن وقت است که باب پیشرفت و توسعه به روی شهر وشهرستان گشوده خواهد شد.

شهردار لنده تصریح کرد: شهرداری در مدت دو سال گذشته توانسته است با انجام پروژه های مختلف عمرانی، فضای سبز، محوطه سازی معابر و ایجادپارک و توسعه پارک ها در سطح شهر لنده اقدامات زیربنایی خوبی را شروع که در حال کار و یا نزدیک با اتمام می باشند.

وی تاکید کرد: توسعه فضای سبز و ایجاد پارک های جدید در سطح شهرلنده یکی از مهمترین ضروریات برای آینده این شهر است که به رغم تلاش های صورت گرفته افزایش فضای سبز از 3/5 به 6/5 افزایش خواهد یافت.

تقی زاده اظهارکرد: در راستای ایجاد و ارتقای فضای سبز سطح شهر لنده و باهدف افزایش سرانه فضای سبز، پروژه پارک امید با مساحت بیش از3هکتار تهیه و اجرا گردید که هم اکنون بیش از95درصد پیشرفت کاری داشته است.

شهردار لنده گفت: اعتبار هزینه شده برای پارک امید تاکنون بیش از یک میلیاردو 200میلیون تومان و از  محل اعتبارات داخلی و تملک دارایی تامین شده است.

وی تاکید کرد: با عنایت خاصه پروردگار و همت مردم پرتلاش شهرلنده و تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری لنده این پروژه در دهه مبارک فجر با حضور مسوولان استانی و شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

تقی زاده در خصوص امکانات و تجهیزات به کار رفته در این پارک گفت: با توجه به مساحت 3هکتاری این پارک ست کامل وسایل ورزشی، بوفه، نمازخانه، سرویس بهداشتی، ایجاد جایگاه برای برگزاری جشن ها و برنامه های ملی و مذهبی، ایجاد پیست دوچرخه سورای و ایجاد روشنایی های لازم جهت استفاده شهروندان در شب برای این پارک در نظر گرفته شده است.

شهردار لنده اظهاکرد: امید است در صورت مساعد بودن شرایط جوی و با تکمیل و بهره برداری این پروژه شاهد نشاط اجتماعی و فرهنگی در استفاده بهینه شهروندان از این پارک باشیم که این را نیز خدمتی ناچیز در جهت رفاه حال عموم شهروندان خواهیم دانست.

 یقیناً با بهره برداری از این پارک که در وسط سه نقطه اساسی شهر لنده، شهرک فجر و شهرک شهید رجایی واقع شده است می تواند زمینه ساز تحولی بزرگ در راستای ارتقای خدمات رفاهی شهرلنده محسوب گردد که امید است در ادامه کار شهرداری و شورای اسلامی که الحق و انصاف تا کنون در اجرای پروژه های مختلف شهری کارهای بزرگی شکل گرفت را شاهد باشیم و در سال95شاهد افزایش چندین برابری خدمات در سایر حوزه های شهری در لنده باشیم.

شهرلنده از شهرهای گرمسیری در استان کهگیلویه وبویراحمد است که دارای 16هزار نفر جمعیت و در فاصله 208کیلومتری شهریاسوج واقع شده است.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

باعرض سلام وخسته نباشی...ما جوانان لنده عملکرد مسئولین روزیرصفرمیبینیم ودرخواصت داریم تاجلسه ای بامسئولین داشته باشیم ودلیل این نظرمان اعلام کنیم وآمادگی خود روجهت پیشرفت شهرمان اعلام نماییم...باتشکر

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس