پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

4. بهمن 1394 - 15:37
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده برنامه های کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر این شهرستان را تشریح کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، جمشید آبسواران رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده در جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر که با حضور اعضای کمیته ورزش وجوانان این ستادبرگزارشد اظهارکرد: دهه فجر آینه تمام نمای عزت و افتدار جمهوری اسلامی است .

وی افزود: حفظ دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی برهمه ما به عنوان میراثداران واقعی آن لازم و ضروری است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با همکاری همه اعضای این کمیته در نظر دارد امسال نیز همانند سال گذشته با برنامه های فرهنگی و ورزشی خود زمینه حضور هرچه بهتر و بیشتر جوانان را در برنامه های این ایام الله فراهم سازند.

وی تاکید کرد: برگزاری مسابقات مختلف در رشته های فوتسال، والیبال، برگزاری جشنواره ورزش های بومی و محلی، تنیس روی میز، ورزش همگانی، کوهنوردی، پیاده روی، تنیس روی میز، دوچرخه سواری ودومیدانی از جمله برنامه های دهه فجر کمیته ورزش و جوانان شهرستان لنده در دهه فجر می باشد.

آبسواران اظهارکرد: در حوزه بانوان نیز برنامه های خوبی پیش بینی شده است که کوهپیمایی بانوان و مسابقات تنیس روی میز و والیبال و ورزش های همگانی به عنوان شاخص ترین ها شمرده می شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده گفت: توجه به ورزش روستاها یکی از مهمترین ضروریت های اداره ورزش و جوانان است که برنامه های شاد و منتوعی با همکاری کمیته عشایر و روستائیان در روستاها پیش بینی شده است.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

اقای آبسواران بالاخره استخر چه شد یک سال و اندی است که تعطیل است .تا کی وعده امروز و فردا می دهید.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس