پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

16. بهمن 1394 - 7:30
فرماندار شهرستان لنده با انتقاد از عدم توجه میراث فرهنگی و گردشگری به جاذبه های گردشگری این شهرستان گفت: جاذبه های بکر و گردشگری شهرستان لنده هنوز برای میراث فرهنگی ناشناخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، محمد مرادی فرماندار شهرستان لنده در جمع اصحاب رسانه این شهرستان با تبریک دهه پرفروغ فجر ضمن گلایه از عدم توجه مدیران کل به مناطق کمتر توسعه یافته اظهارکرد: وجود پتانسیل و ظرفیت های عظیم گردشگری در شهرستان لنده می تواند این شهرستان را به قطب گردشگری تبدیل نمایید که متاسفانه به دلیل نوع نگاه مدیران تا کنون این امرتحقق نیافت.

وی افزود: شهرستان لنده با غنای تاریخی کهن دارای مناطق بکر گردشگری با داشتن دو آب وهوای متفاوت سردسیری و گرمسیری و وجود آبشارهای زیبا و چشمه های جوشان دارای دو روخانه آب شیرین موگرمون و قیام و هزاران جاذبه گردشگری دیگر می باشد.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: تنوع آب و هوایی در کمتر از 15دقیقه و وجود مناظر دیدنی بکر و خاطره انگیز و جنگل های پوشیده از درختان بلوط از جمله شاخصه های است که حوزه گردشگری این شهرستان را متمایز از سایر شهرستان های استان کرده است.

وی تاکید کرد: امیدواریم مسئولان کم توجهی و بی توجهی به داشته های بالای این شهرستان در حوزه گردشگری را جبران نمایند تا قابلیت ها و توانمندی های این شهرستان در این بخش تقویت و توسعه یابد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس