پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. اسفند 1394 - 15:33
امام جمعه موقت شهرستان لنده ضمن تبریک به نماینده منتخب مردم در کهگیلویه بزرگ گفت: باتوجه به عمق محرومیت ها در این شهرستان، منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در جهت رفع محرومیت ها وظایف سنگینی بردوش دارد که باید برای رفع آنان قدم بردارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده در خطبه های امروز خود در جمع نمازگزاران لنده ای ضمن تبریک به مناسبت خلق حماسه سیاسی انتخابات اظهارکرد: انتخابات روز هفتم اسفند ماه برگ زرین دیگری از افتخارات ایران اسلامی بود که به واسطه حضور تاریخی و مشارکت حداکثری ملت رقم خورد.

وی افزود: ملت شریف ایران باردیگر به همه دشمنان ثابت کردند که پشتیبان راستین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و سال به سال مهر تائیدی دیگر بر این پشتیبانی می زنند و دشمنان را مایوس و دوستان را شاد می کنند.

 

*مسئولان با خدمت بی منت و شبانه روزی پاسخ محبت ملت را بدهند

 

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: مسئولان و دستندرکاران نظام نیز باید بر این مردم ولایتمدار و بابصیرت افتخار کنند و برای جبران حماسه های مختلف آنان با خدمت بی منت و شبانه روزی پاسخ محبت ملت را بدهند.

وی تاکید کرد: همدلی و همزبانی نیروی های نظامی و انتظامی و اصحاب رسانه و همه دستندرکاران انتخابات هفتم اسفنده ماه باعث شد تا مردم با مشارکت حداکثری در این انتخابات حضور یابند و باردیگر نقش دشمنان را نقش بر آب کنند.

 

*نماینده منتخب مردم باید فارغ از جناح بندی سیاسی و قوم گرایی به مردم رسیدگی و خدمت رسانی شود

 

الهی نیا در ادامه ضمن تبریک به نماینده منتخب کهگیلویه بزرگ اظهارکرد: کار نماینده منتخب کهگیلویه بزرگ به واسطه دغدغه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اشتغال و مسائل مربوط به محرومیت ها در این شهرستان بسیار سنگین و طاقت فرسا است که باید فارغ از جناح بندی سیاسی و قوم گرایی به مردم رسیدگی و خدمت رسانی شود.

 

*در ایام انتخابات شاهد جو مصموم و شکننده و تخریب گرایانه در شبکه های اجتماعی بودیم

 

مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: متاسفانه در ایام انتخابات شاهد جو مصموم و شکننده و تخریب گرایانه شبکه های اجتماعی در راه اندازی موج های منفی و ایجاد فضای نا امنی در بین مردم بودیم که این بداخلاقی ها و کج روی ها را به شدت محکوم و خواستار برخورد قاطع نیروهای امنتی با عاملان این جریانات می باشیم.

وی اظهارکرد: در انتخابات هفتم اسفندماه شاهد رای قاطع مردم به حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده منتخب مردم در مجلس خبرگان رهبری بودیم که به حق شایستگی این انتخاب نیز بوده است.

 

*شخصیت وجودی آیت الله ملک حسینی برای مردم این استان کاملا شناخته شده است

 

الهی نیا تاکید کرد: شخصیت وجودی آیت الله ملک حسینی برای مردم این استان کاملا شناخته شده و همه وی را به واسطه حُسن خُلق و اندیشه بالایش می شناسند و هموراه وی را به عنوان وکیل خود انتخاب کرده و خواهند کرد.

امام جمعه موقت شهرستان لنده خطاب به سردار عدل هاشمی گفت: همکاری و تعامل با سایر نمایندگان استان می تواند فرصتی ناب برای خدمت رسانی بهتر برای رفع محرومیت های تاریخی این شهرستان و استان باشد.

 

*فصل رقابت های انتخاباتی به سر آمد و امروز فصل رفاقت ها در سایه همدلی و همزبانی

 

وی تاکیدکرد: فصل رقابت های انتخاباتی به سر آمد و امروز فصل رفاقت ها در سایه همدلی و همزبانی برای پیشرفت ایران اسلامی به خصوص استان و کهگیلویه بزرگ است.

 

*کمیته امداد امام خمینی(ره) از برکات ارزنده جمهوری اسلامی در حمایت از محرومان و مستضعفان است

 

 مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در ادامه ضمن اشاره به 14 اسفند ماه سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی(ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری گفت: نفس گرم و ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی در تشکیل نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی از برکات ارزنده جمهوری اسلامی در حمایت از محرومان و مستضعفان بود.

وی گفت: مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) همواره به دنبال خودکفاشدن خانواده های تحت حمایت و رفع محرومیت آنان هستند.

الهی نیا خاطرنشان کرد: در قرآن بیش از یکصد آیه در باب فریضه مهم احسان و انفاق به محرومان و نیازمندان آمده و هموراه بر رفع نیاز محرومان تاکید کرده است.

امام جمعه موقت شهرستان لنده در ادامه ضمن اشاره به هفته درخت و درختکاری گفت: درختان و گیاهان مظهر حیات بشتر هستند چرا که درخت زنده است و به همه ما زندگی و سرسبزی می بخشند.

وی اظهارکرد: درخت کاری سنت نیک و پسندیده ای است که همه ما باید در ترویج این امر مهم پیشقدم باشیم و در جهت گسترش و توسعه فضای سبز تلاش کنیم.

 

*راهیان نور سنت نیک و پسندیده ای است

 

الهی نیا در ادامه ضمن اشاره به روز راهیان نور و دفاع مقدس گفت: راهیان نور سنت نیک و پسندیده ای است که در جهت حفظ ارزش های مادی و معنوی دفاع مقدس به کار گرفته شده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تاکید کرد: باید زمینه حضور بیشتر نسل جوان برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس از طریق راهیان نور بیشتر فراهم شود که الحمدالله سپاه پاسداران به خوبی این رسالت را انجام می دهد.

 

*محکوم کردن سران عرب در تروریست خواندن حزب الله لبنان

 

وی در ادامه ضمن محکوم کردن سران عرب در تروریست خواندن حزب الله لبنان خاطر نشان کرد: سران احمق عربستان سعودی و کشور های عربی در قرار دادن نام حزب الله لبنان به عنوان تروریست نقشه اسرائیلی و عربی عربستان سعودی است.

الهی نیا گفت: حزب الله لبنان با خدمت خالصانه به لبنان و دفاع از مرز های اعتقادی و سرزمینی خویش همواره به عنوان نیروی قوی در مقابل رژیم جعلی اسرائیل بوده و خواهد بود.

 

*بهبود وضعیت معابر و رفع دست اندازها و چاله چوله های سطح شهر قبل از عید نوروز

 

وی ضمن اشاره به مشکلات شهری لنده از شهرداری وشورای اسلامی خواست تا نسبت به بهبود وضعیت معابر و رفع دست اندازها و چاله چوله های سطح شهر قبل از عید نوروز اقدام کنند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: همایش توسعه شهرستان لنده فرصتی ناب برای همدلی و همزبانی هرچه بیشتر مسئولان برای شهرستانی آباد و در مسیر توسعه خواهد بود.

وی باردیگر ضمن اشاره به وضعیت مقبره شهدای گمنام شهرستان لنده از مسئولان خواست تا نسبت به حل مشکلات اعتباری این پروژه هرچه سریعتر اقدام نمایند.

 

*فرج الله سلحشور یکی از ذخائر ارزشمند عرصه هنر و فرهنگ معاصر است

 

الهی نیا مرحوم فرج الله سلحشور کارگردان مشهور سینمای کشور را یکی از ذخائر ارزشمند عرصه هنر و فرهنگ معاصر خواند و علو درجات را برای وی از درگاه خداوند خواستار شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده ضمن گرامیداشت دهه فاطمیه از مردم خواست تا در این دهه با رعایت این ایام از برگزاری هرگونه مجالس شادی خودداری نمایند.

انتهای پیام/م75   

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس