آخرین اخبار

15. اسفند 1394 - 18:32
دبیرشورای اداری شهرستان لنده گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم و باید در مسیر راستین آنان را که اطاعت پذیری از ولایت فقیه و حفظ دستاوردهای نظام است حرکت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، عادل مرادی دبیرشورای اداری شهرستان لنده در آیین غرس نهال که به یاد 92شهید شهرستان لنده صورت گرفت ضمن گرامیداشت یادو خاطره 92شهید گلگون کفن این شهرستان اظهارکرد: همه ما مدیون شهدا هستیم و باید در مسیر راستین آنان را که اطاعت پذیری از ولایت فقیه و حفظ دستاوردهای نظام است حرکت کنیم.

وی افزود: حفظ و حراست از منابع طبیعی و طیبعت خدادای علاوه بر وظیفه انسانی یک وظیفه دینی است که باید همه خود را در قبال حفظ و حراست از آن مسئول بدانیم.

 دبیرشورای اداری شهرستان لنده تصریح کرد: منابع طبیعی میراث گرانقدری برای آیندگان است که باید ما در حفظ و نگهداری از آن کوشاباشیم.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

خوب مدیونش هستید با کارای خوبتون . زبون رو بچرخونی همه چی میشه گفت. اگه مدیون هستید به حرفای مادر شهید کریمی توجه کن که چندبار تا حالا بهتون گفت تنها خواسته ام اسفالت جاده سراسیاب هست که همش سرتکون میدید وقول های الکی بهش میدید.اگه واقعا مدیونی پس چرا به قولتون به مادر شهید وفادار نیستید.تورا خدا خودتون رو با این حرفا گول نزنید
در حرف مدیون شهدا هستید اما اعمال و رفتارتان چیز دیگری است . طی چند سال گذشته چقدر وعده دادید برای اسفالت روستای کتج و گلزار شهید احمدی چه شد ؟ مردم قضاوت خواهند نمود برای اعمال و رفتار شما مسولان محترم ...........

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس