پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

28. ارديبهشت 1395 - 18:09
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از نهایی شدن حضور موسوی لاری در استان ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: تشکل ها از این افراد برای حضور در استان دعوت می کنند و برای حضور باید فرمانداری نیز تایید کند.

به گزارش خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روز گذشته خبر دعوت از سید عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات و یکی از عناصر اصلی اعتراضات و آشوبهای سال های 78 و 88 به مناسبت 2 خرداد از سوی مجمع نیروهای خط امام(ره) استان بر روی خروجی برخی سایت های خبری کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.

با توجه به اینکه در ماه های گذشته ورود هر یکی از افراد فعال در فتنه 88 در استان حاشیه هایی را برای استان به دنبال داشت این سوال مطرح است که آیا حضور موسوی لاری همانند سایر مهمانان گذشته استان بدون مجوز است؟ آیا ورود موسوی لاری در استان نهایی شده است؟

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری پاسخ به این سوال که آیا مجوز ورود موسوی لاری به استان کهگیلویه و بویراحمد صادر شده است گفت: فرمانداری بویراحمد باید در این زمینه پاسخگو باشد و بنده از نهایی شدن و تایید حضور وی در استان بی اطلاع هستم.

سید عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات و یکی از عناصر اصلی اعتراضات و آشوبهای سال های 78 و 88 به مناسبت 2 خرداد و جشن نیمه شعبان از سوی مجمع نیروهای خط امام(ره) استان به کهگیلویه و بویراحمد دعوت شده و قرار است روز یکشنبه دوم خرداد از ساعت ۱۶ در برنامه ای که درسالن شهید ایزدپناه یاسوج برگزار می شود به سخنرانی بپردازد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس