آخرین اخبار

30. خرداد 1395 - 2:30
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: دفاع مقدس سرشار از درس ها و عبرت ها است که راز جاودانگی شهدای ما در اعتقاد به خداوند و ولایت فقیه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سرگرد پاسدار علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده در مراسم یادواره پایگاهی شهدای مسجد امام حسن مجتبی(ع) شهرلنده ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهارکرد: هجوم گسترده دشمن در هشت سال دفاع مقدس به گونه ای بود که وقتی اسرا را دستگیر می کردیم شاهد حضور نظامی بیش از سی وهشت کشور دنیا به طور مستقیم و پشتبیانی لجستیکی سایر کشور های دنیا بوده ایم.

وی افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس تنها دو کشور به ما مهمات و تجهیزات می فروختند که یکی سوریه بود و دیگری لیبی که آن هم به صورت کاملاً محدود می فروختند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده تصریح کرد: اگر گذری کوتاه به آمار ادوات و تجهیزات و نفرات و تیپ ها و لشکر های عراق در ابتدای جنگ و انتهای جنگ داشته باشیم شاهد افزایش چندین برابری این تجهیزات و نفرات هستیم که به کمک مستقیم ایادی استکباری و کشور های همسایه شکل گرفته بود.

وی تاکید کرد: در جنگ تحمیلی علی رغم همه تجهیزات و ادوات دشمن ما تنها دویست وپانزده هزار شهید دادیم و عراق بیش از چهارصدو ده هزار نفر کشته.

محمدی اظهارکرد: مهمترین رمز پیروزی جوانان مومن ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس اعتقاد و پای بند بودن به نصرت خداوند و اطاعت از ولایت فقیه بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: امروز شهیدان مایه خیر و برکت و افتخار ایران اسلامی و نظام و ولایت فقیه هستند.

وی تاکید کرد: دفاع مقدس سرشار از درس ها و عبرت ها است که راز جاودانگی شهدای ما در اعتقاد به خداوند و ولایت فقیه بود.

محمدی اظهارکرد: مسئولان باید قدردان این مردم باشند و با خدمت خود ولایت مداری را در راس امور خویش قرار دهند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس