پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

6. تير 1395 - 23:10
ضافت افطاری, خبرلنده, شهرستان لنده ,معلولان, همدلی و همزبانی ,شهادت امام علی(ع) ,خدمت به معلولان , لنده
به همت اداره بهزیستی شهرستان لنده صورت گرفت:
ضیافت افطاری400 نفری بهزیستی لنده برای معلولان +تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
به همت اداره بهزیستی شهرستان لنده بیش از 400نفر از معلولان این شهرستان در ضیافت افطاری این اداره در حسینه ثارالله سپاه ناحیه لنده شرکت کردند.

نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در حاشیه ضیافت افطاری معلولان این شهرستان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده ضمن تسلیت شهادت امام علی (ع)اظهارکرد: ضیافت افطاری یکی از مهمترین برنامه های است که در طول سال و به منظور همدلی و همزبانی بیشتر با جامعه هدف خود برگزار می کنیم.

وی افزود: در این ضیافت بیش از 400نفر از افراد تحت حمایت این اداره به همراه جمعی از مسئولان شهرستانی حضور داشتند که تداوم این برنامه سال به سال دوچندان و بهتر خواهد شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: خدمت به معلولان و افراد تحت حمایت سازمان بهزیستی را عبادتی بزرگ می دانیم و مجموعه کارکنان بهزیستی شهرستان لنده خود را موظف به خدمت به این قشر از جامعه می دانیم.

کاظمی اظهارکرد: اداره بهزیستی شهرستان لنده در طول سال برنامه ها و کلاس های متعددی در جهت ایجاد تعامل بیشتر با جامعه هدف خود دارد و بیش از 150نوع خدمت به جامعه خود ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

باتشکر از زحمات اقای کاظمی. یک علامت سوال بزرگ اینجا النگ دولنگ میکنه: چرا در سفره افطاری به معلولان و افراد حاضر، نوشابه داده شده؟ وقتی نوشابه بخاطر داشتن اسید بالا یک انبردست زنگ زده را به راحتی باز میکنه چطور انتظار می رود با معده سازگار باشد؟ از نظر پزشکی نوشابه با سیگار کشیدن هیچ فرقی نداره چون هر دو معده و کبد را همچون جگر سوخته، نابود میکنند و لذا برای معلولان مخرب هست. در واقع مسئولان محترم به نوعی دخانیات را همراه با غذا به مردم مدعو هدیه دادند. به امید روزی که نوشابه در سفره ها وجود نداشته باشد. امین
یه سوالی برام پیش اومد اینکه جوادی(بلیط فروش)تحت پوشش بهزیستی هست یا کمیتهامدادهر دو مورد داشت غذا ونوشابه سرو ایکه ؟؟؟؟دوم اینکه اگه قرار باشه برای رضای خدا انجام بشه نه ریا و تبلیغات اینجور مراسما نمیاند عکس وفیلم از این بنده خدا ها بگیرند که اکثرا خونواده ها معذب هستند برا این کار
بنده خداطوری از نوشابه گفت انگار درموردبمب اتم صحبت می کرد. نه بابانوشابه ایینطور هم که می گویی مضرنیست. اگه اینقدر که میگویی ضررداشت که تولید ش نمیکردندیا نمی گذاشتند دست مردم برسه. تازه خیلی هم خوشمزه است. امانبایددرمصرف آن زیاده روی کرد.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس