پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. تير 1395 - 15:31
امام جمعه شهرستان لنده گفت: آینده نگری مقام معظم رهبری در بی اعتمادی به امریکا در مسئله برجام برای همه ملت به اثبات رسد و نشان داد که امریکا در هیچ شرایطی به تعهدات خود پای بند نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام مهدی کیانی اصل امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی اظهارکرد: سازمان بهزیستی با ارائه خدمات مشاوره ای و پیشگیری در زمینه انواع معلولیت ها و نابه هنجاری های اجتماعی در سطح جامعه پیشگام می باشد.

وی افزود:عملکرد سازمان بهزیستی در حمایت از معلولان و نیازمندان و زنان خود سرپرست در حد و انتظارات خود خوب بوده است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: بیش از یک سوم مردم شهرستان لنده تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد هستند که مردم باید در این زمینه یاری رسان نهاد های حمایتی باشند.

وی تاکید کرد: شورای نگهبان ضامن اسلامی ماندن انقلاب اسلامی است و همه باید از این شورا به عنوان ضمانت کننده قوانین حمایت کنیم.

کیانی اصل اظهارکرد: تضعیف شورای نگهبان یک امر خطر ناک برای به خطر انداختن اصل انقلاب اسلامی است .

خطیب جمعه شهرستان لنده در ادامه به تخریب شورای نگهبان اشاره کرد وگفت: تضعیف و تخریب شورای نگهبان از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در سطح جامعه ناشی از برخرود قاطع این شورا با افراد مسئله دار در تمام جناح های سیاسی است.

وی گفت: بیشترین هجمه هادر ایام انتخابات برعلیه شورای نگهبان است چرا که این شورا در ایام انتخابات با صبر و حوصله کامل از ورود افراد مسئله دار به پست های حساس کشوری جلوگیری می کند.

کیانی اصل تاکید کرد: یکی از مهمترین ویژگی های شورای نگهبان که تاکنون باعث مصون ماندن آن شده است این است که تا کنون تحت تاثیر هیچ یک از جریانات سیاسی و فشار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نگرفته است.

وی در ادامه گفت: برخی ها با مظلوم نمایی در ایام انتخابات باعث فشار بر این شورا و تضعیف این شورا در جامعه شدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: شورای نگهبان ضامن اسلامی و انقلابی ماندن این کشور است.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه ضمن اشاره به یک ساله شدن برجام در کشور گفت:بیش از یکسال از پذیرش برجام و انجام تهعدات ایران می گذرد ولی عملا هیچ آثاری از برجام در کشور مشاهده نمی شود و این در حالی است که مقام معظم رهبری بارها در باره بی اعتمادی به امریکا و برجام هشدار داده بود.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: از زمان اجرای برجام در کشور تا کنون نه تنها تحریم ها رفع نشدند بلکه شاهد تصویب تحریم های جدید و غارت دو هزار میلیارد دلاری از دارائی های کشور نیز بوده ایم که نشان از بدعهدی امریکایی است.

وی تاکید کرد: امریکا در این یکسال به بهانه های مختلف حقوق بشر، تروریسم و هزاران بهانه واهی به دنبال اعمال فشار و تحریم های مختلف بر ایران است.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: تنها اثر مثبت برجام در ایران بحث روشنگری آن و بی اعتمادی مردم به امریکا بود که امیدواریم دولتمردان نیز به این نتیجه برسند.

وی اذعان کرد: آینده نگری مقام معظم رهبری در بی اعتمادی به امریکا در مسئله برجام برای همه ملت به اثبات رسد و نشان داد که امریکا در هیچ شرایطی به تعهدات خود پای بند نیست.

کیانی اصل خاطر نشان کرد: برجام چشم مردم را در بی اعتمادی واقعی به امریکا باز کرد که امیدواریم همه ما نیز به این بصیریت برسیم.

وی خطاب به مسئولان کشور گفت: تنها راه پیشرفت کشور در همه زمینه ها تکیه بر اقتصاد مقاومتی است نه برجام .

خطیب جمعه شهرستان لنده با از حرکت های جهادی برخی از روحانیون در منطقه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس