پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

5. شهريور 1395 - 12:51
گلایه رئیس اداره ورزش و جوانان ,خبرلنده ,عدم حضور مسئولان در برنامه ها ,همایش پیاده روی خانوادگی ,شرمندگی مسئولان ,شهرستان لنده, هفته دولت, لنده
گلایه رئیس اداره ورزش و جوانان لنده خطاب به مسئولان:
امروز مردم جای خالی مسئولان را پر کردند
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده ضمن ابراز گلایه مندی از مدیران و اعضای شورای اداری این شهرستان اظهارکرد: جای بسی تاسف است که هیچ یک از مدیران و کارمندان ادارت شهرستان لنده در همایش پیاده روی خانوادگی که به مناسبت هفته دولت برگزارشد حضور نداشتند و این نیز مردم جای خالی مسئولان را پر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، جمشید آبسواران رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده در همایش پیاده روی خانوادگی که به مناسبت گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت برگزارشد با ابراز گلایه مندی از اعضای شورای اداری و مدیران شهرستان لنده گفت: جای بسی تاسف است که هیچ یک از مدیران و کارمندان ادارت شهرستان لنده در همایش پیاده روی خانوادگی که به مناسبت هفته دولت برگزارشد حضور نداشتند و این نیز مردم جای خالی مسئولان را پر کردند.

وی افزود: در تمام برنامه ها این مردم هستند که مسئولان را با حضور گرم و صمیمی خود شرمنده می کنند و امیدواریم مسئولان شهرستان لنده برای ورزش اهمیت بیشتری قائل شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده با قدردانی از حضور تنها مسئول حاضر در این همایش تصریح کرد: تنها کسی که هم قبل و هم بعد از مسئولیتش ما را در همایش ها و فعالیت های ورزشی حمایت کرده است معاون حسن پور فرماندار لنده بوده است.

وی تاکید کرد: امیدواریم که فرماندار و معاون وی دلیل عدم حضور مسئولان و مدیران ادارت را در این همایش مورد بررسی قرار دهند چرا که این برنامه به طور اختصاصی متعلق به دولت بود و هیچ یک از مسئولا دولتی در آن حضور نداشتند.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

جای بسی تاسف برای شماست و اونی که شمارو گذاشت پرچم دار ورزش لنده.از روزی ک اومدین استخر لنده تعطیل شد بخاطر یه بدهی ناچیز،فوتبال پاک لنده به تباهی و تبانی کشیده شد،واگذاری سالن ها دچار باند بازی و قوم گرایی شد،چند متر پارکینگ بین سالن ها بود تبدیلش کردی به چمن مصنوعی نیمه کاره،درحالی ک میشد این چمن مصنوعی رو با همکاری منابع طبیعی و واگذاری زمین جاهای دیگ ساخت و یه پارکینگ گذاشت،جای تاسف فقط برای شماست و اشخاصی که مجال مدیریت به شما میدن

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس