پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

5. شهريور 1395 - 12:56
معاون فرماندار شهرستان لنده در همایش پیاده روی خانوادگی گفت: جای بسی خوشحالی است که امروز فرهنگ پیاده روی در شهرستان لنده نهادینه شده است و شاهد حضور بیش از پیش خانواده ها در این همایش ها هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حسنعلی حسن پور معاون فرماندار شهرستان لنده در همایش پیاده روی خانوادگی که به مناسبت گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت برگزارشد، ضمن تبریک هفته دولت اظهارکرد: انقلاب اسلامی محصول خون شهیدانی گلگون کفنی است که مجاهدانه و عاشقانه پای ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی مانند و نام خود را در تاریخ جاودانه کردند.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر محصول انقلاب اسلامی هستند که رفتار، کردار و خط و مشی آنان امروز باید به عنوان الگو و نقشه راه همه مسئولان نظام قرارگیرد.

  معاون فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: مهمترین وظیفه دولت خدمت به مردم است و دولتمردان باید بر این خدمت افتخار کنند.

وی تاکید: در هفته دولت شاهد کلنگ زنی فاز دوم جاده تراب به لنده به عنوان یکی از راه های خروج از بن بست شهرستان خواهیم بود که با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد صورت خواهد گرفت.

حسن پوراظهارکرد: جای بسی خوشحالی است که امروز فرهنگ پیاده روی در شهرستان لنده نهادینه شده است و شاهد حضور بیش از پیش خانواده ها در این همایش ها هستیم.

معاون فرماندار شهرستان لنده گفت: اگر میانگینی از میزان مرگ ومیر در دنیا بگیریم به جرات می توان گفت که علت خیلی از این مرگ و میر ها ناراحتی های قلبی و عروقی است.

وی تاکید کرد: کم تحرکی و افزایش وزن به همراه فشارخون و ناراحتی های قلبی و عروقی از مهمترین دلایل مرگ و میر در استان کوچکی مثل کهگیلویه وبویراحمد است.

حسن پور اظهارکرد: یکی دیگر از عوامل موثر در چاقی و کم تحرکی که به سرعت در حال فراگیر است بحث استفاده زنان و مردان از فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی است.

معاون فرماندار شهرستان لنده گفت: پیاده روی شبانه مردم شهرستان لنده در جاده های ورودی و خروجی شهر و پارک های سطح شهر نشان از اهمیت مردم به مقوله سلامتی است که باید بیشتر مورد توجه خانواده ها قرارگیرد.

حسن پور اظهارکرد: باتوجه به حضور چشمگیر مردم در همایش پیاده روی هفته دولت، مسئولان باید پاسخگوی عدم حضور خود در جمع باشکوه این چنینی باشند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس