آخرین اخبار

3. مهر 1395 - 14:47
به مناسبت هفته دفاع مقدس در آئینی از 32 آزاده و جانباز شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد این شرکت تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، در آئین تجلیل از آزادگان و جانبازان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد که بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزارشد، مدیرعامل این شرکت تاکید کرد که وظیفه مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ما تکریم نمودن ایثارگران و پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب است.

داود راهزادی در جمع آزادگان و جانبازان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: ما بعنوان خادمان ایثارگران، برگزاری این جلسات را وظیفه خود دانسته و افتخار می کنیم همکاران آزادگان و جانبازان در این شرکت هستیم.

وی با تشریح رشادت های هشت ساله ایثارگران در نبرد نابرابر حزب بعث علیه ایران اسلامی، اظهارداشت: ایثارگری ایثارگران در آن دوران سبب شکست تاریخی برای دشمنان انقلاب و ایران شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با اهمیت برشمردن کنگره ملی شهدای این استان در روزهای یازدهم و پانزدهم مهرماه امسال، خاطرنشان کرد:‌ ما بعنوان کارگران خدمات رسان در این شرکت باید تمام تلاش خود را برای برگزاری چنین کنگره باشکوهی بکار ببندیم.

راهزادی گفت: در 2 ساله اخیر نشست های مستمر و آئین های مختلفی برای گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران هشت سال دفاع مقدس شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارشپایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، در پایان این آئین، از 32 آزاده و جانباز شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت هفته دفاع مقدس تجلیل شد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس