پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

7. مهر 1395 - 11:36
استان کهگیلویه و بویراحمد از استان های مستعد و با ظرفیت در حوزه ورزشی می باشد که محرومیت و سهل انگاری مسولین امر از یک طرف و محرومیت و عقب ماندگی این استان از طرف دیگر موجب شده تا توجه چندانی به مقوله مهم ورزش و جوانان نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده به نقل از آینی نیوز،  بدون شک توجه به جوانان و ورزش یکی از نیازهای اصلی جامعه در حوزه اجتماعی، اقتصادی و سلامت عمومی جامعه بشمار می رود تا جایی که اهل بیت (ع) نیز مدام مردم را به ورزش و شادابی توصیه می کردند.
ورزش سالم موجب شادابی و نشاط جامعه می شود و از این طریق ظرفیت های نهفته شکوفا می شوند و مانعی است برای مقابله با فساد و به تباهی کشیدن جوانان.
در جوامع پیشرفته امروزی ، ورزش و نشاط جوانان یکی از برنامه های اصلی دولتمردان و حکومت برای ایجاد روحیه سالم در بین آحاد جامعه محسوب می شود و تلاش می کنند تا از این طریق روحیه مضاعف به جامعه تزریق و راه بر فساد و به تباهی کشاندن جوانان بسته شود.
با این تفاسیر در کشور ما اما توجه به ورزش و ایجاد شادابی در جامعه فقط در حد شعار باقی مانده و عملا برنامه ای برای این مهم محقق نمی شود.
استان کهگیلویه و بویراحمد از استان های مستعد و با ظرفیت در حوزه ورزشی می باشد که محرومیت و سهل انگاری مسولین امر از یک طرف و محرومیت و عقب ماندگی این استان از طرف دیگر موجب شده تا توجه چندانی به مقوله مهم ورزش و جوانان نشود. استانی که اگر به آمار و ارقام طلاق ، اعتیاد و ناهنجاریهای اجتماعی در آن نگاه کنیم به خوبی متوجه خواهیم شد که چه فاجعه ای در حال رقم خوردن است .
با این تفاسیر اما هنوز هستند جوانان متعهدی که دلشان به حال جوانان این استان می تپد و تلاش می کنند تا هر چند مختصر  اما گوشه ای از محرومیت و سهل انگاری های مسولین و متولیان ورزش استان را جبران کنند.
جوانان که بدون چشم داشت و صرفا برای شاد کردن تعدادی نوجوان و جوان ورزشکار از خود هزینه می کنند تا که شاید التیامی باشد بر این دردهای خفته و زخم های کهنه شده بر پیکر این استان محروم.

در حالی که بعد از چندین سال ، بالاخره تیم فوتبال المپیک لنده به نمایندگی از این شهرستان در سوپر لیگ استان شرکت کرده است اما متاسفانه عدم توجه مسولین ورزش شهرستان و استان به این تیم موجب دلسردی و دل زدگی جوانان این باشگاه شده است.
فرزاد نجات نیا یکی از جوانان متعهد و دلسوزی است که اخیرا کم کاری و سهل انگاری مسولین ورزش شهرستان و استان را جبران کرده و تلاش کرده است تا با انواع حمایت های مادی و معنوی و رایزنی با مسولین کشوری جهت رفع مشکلات این باشگاه  اقدام کرده است.
 چنین اقدامی  که بدون چشم داشت و صرفا برای دلگرمی جوانان آن هم در هیاهوی شعارهای تو خالی مسولین ورزش شهرستان و استان صورت می گرد قطعا قابل تقدیر است .
امیدواریم مسولین ورزش شهرستان و استان همانند حاج نجات نیاها با روحیه جهادی و بدون شعار های توخالی جهت تحقق و توسعه ورزش استان و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین جوانان این استان محروم اقدام کنند.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

درود بر حاج فرزاد نجات نیا، عزیز دوست داشتنی...

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس