پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

6. آبان 1395 - 8:44
امام جمعه شهرستان لنده گفت: امروز اقتدار و عزت ایران اسلامی به نقطه ای رسیده است که ماهیت آن در گرو روحیه استکبارستیزی و شعار" مرگ بر امریکا" است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سیدهدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در جلسه هماهنگی مراسم 13 آبان ضمن گرامیداشت یا ونام شهدای انقلاب اسلامی اظهارکرد: مبارزه با استکبار یک اصل ولایی است که همه ما باید نسبت به تعمیق آن در جامعه تلاش کنیم.

وی افزود: مستکبرین هیچ گونه حقی برامت های اسلامی ندارند چرا که راه و منش آنان بر سلطه گرایی است و سیره و روش ما بر برابری و برادری است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: شالوده های اصلی انقلاب اسلامی بر پایه و اساس استکبار ستیزی بنا نهاده شده است.

وی تاکیدکرد: عده ای از خواص در طول مسیر انقلاب اسلامی از اندیشه ها و باروهای انقلاب جا مانده و تسخیرلانه جاسوسی که آن را انقلاب سوم نیز می دانیم را اشتباه دانسته و خود را سرزنش کرده و می کنند.

محمودی اصل گفت: حذف شعار مرگ بر امریکا در کشور از جانب عده ای مطرح شد که حرکت انقلابی و خودجوش ملت در مناسبت های مختلف باعث خنثی سازی آن شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تاکیدکرد: امروز اقتدار و عزت ایران اسلامی به نقطه ای رسیده است که ماهیت آن در گرو روحیه استکبارستیزی و شعار" مرگ بر امریکا" است.

وی خاطر نشان کرد: لعنت خداوند بر سفاکان و شمرهای زمان که به راستی همان امریکایی ها و صهیونیست های غاصب و اشتغالگرهستند که هم برای دلواپسان و دلخوشان به رابطه با امریکا ثابت شد که امریکا عهدشکن است.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: همه مسئولان و مردم باید برای حضور حداکثری خود در روز 13 آبان برای به نمایش گذاشتن قدرت و صلابت مردم در مبارزه با استکبار و مستکبرین تلاش خود را داشته باشند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس