پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

9. آبان 1395 - 17:39
13 آبان ,خبرلنده ,راهپیمایی 13 آبان ,روز استکبار ستیزی ,شهرستان لنده ,رئیس شورای اسلامی ,شبیخون فرهنگی, انقلاب اسلامی, مرگ بر امریکا, لنده
رئیس شورای اسلامی شهرلنده:
13 آبان روز تجلی خودباوری ملت در تحقق مبارزه با استکبار است
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس شورای اسلامی شهرلنده گفت : یوم الله 13 آبان روز تجلی خودباوری ملت ایران در تحقق مبارزه با امریکا و استکبارجهانی است.

غلام محمد مونه زاده رئیس شورای اسلامی شهرلنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به جنایات های بی شمار سران کشورهای استکباری در منطقه خاورمیانه اظهارکرد: خوی استکبار ایجاد نفاق و تفرقه در میان ملت ها و ادیان الهی است که از طریق برنامه ها و شبیخون های فرهنگی شکل می گیرد.

وی افزود: کشورهای استکباری همواره به دنبال سیطره بر منابع نفتی و سرمایه ها و ذخائر کشورهای منطقه بوده و در این راه نیز برخی از حکام خود فروخته منطقه نیز آنان را یاری می کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرلنده تصریح کرد: انقلاب اسلامی از بدو تأسیس تا کنون همواره از جمله کشورهای پیشتاز در استکبار ستیزی در منطقه و جهان بوده و خواهد بود.

وی تاکیدکرد: یکی از شالوده های انقلاب ما بر پایه استکبارستیزی و مبارزه بی امان با مستکبرین است که در مقاطع مختلف تاریخی آن را به اثبات رساندیم.

مونه زاده اظهارکرد:  یوم الله 13 آبان روز تجلی خودباوری ملت ایران در تحقق مبارزه با امریکا و استکبارجهانی است.

رئیس شورای اسلامی شهرلنده در ادامه گفت: شعار« مرگ بر امریکا» از جمله ها شعارهایی است که برای ملت ایران هیچ گاه رنگ نمی بازد چرا که امریکایی ها بدعهد ترین و جنایت کارترین کشور در جهان است که ابعاد جنایت آن در یمن، سوریه، عراق، افغانستان وچندین کشور دیگر قابل مشاهده است.

بنده به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان لنده در شورای اسلامی از مردم این شهرستان جهت حضور گسترده در مراسم یوم الله 13آبان دعوت نموده و امیدواریم باردیگر نیز حماسه ای دیگر در مبارزه با استکبار را خلق نمایند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس