پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. آذر 1395 - 7:46
هفته معلولان,خبرلنده,سازمان بهزیستی,3دسامبر,توانایی معلولان,خدمات سازمان بهزیستی,معلولان,محدویت نیست,لنده
درگفتگو با خبرلنده عنوان شد؛
تشریح برنامه‌های هفته جهانی معلولان در شهرستان لنده
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده به‌مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت هفته جهانی معلولان، برنامه‌های این اداره را تشریح کرد.

نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن تسلیت سالروز شهادت علی بن موسی الرضا(ع) و گرامیداشت هفته جهانی معلولان اظهارکرد: معلولان انسان های توانمندی هستند که اگر چه بخشی از اعضای بدن خویش را ندارند ولی سرشار از استعدادها و روحیاتی غیرقابل انکار هستند.

وی افزود: حمایت ویژه سازمان بهزیستی از معلولان در سراسر ایران اسلامی با بیش از 180نوع خدمت دراین سازمان صورت می گیرد تا یک فرد معلول بهترین خدمات را دریافت کند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده گفت: روز3 دسامبر میلادی،13 آذرماه همه ساله روزجهانی معلولان، و آغاز هفته گرامیداشت معلولین در ایران است که برنامه های متعددی برای این هفته پیش بینی شده است.

وی در خصوص اجرای مهمترین برنامه های این هفته گفت: اجرای همایش بزرگ تجلیل از معلولان، برگزاری مسابقه ویلچررانی معلولان، دیدار و سرکشی از خانواده های معلولین، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه، تجلیل از معلولان موفق، بازدید از چندین طرح اقتصاد مقامتی که با تسهیلات زود بازده 4درصدی ایجاد شده است از مهمترین برنامه های این هفته می باشد.

کاظمی اظهارکرد: امیدواریم مسئولان و مردم شهرستان لنده به پاس قدردانی از جامعه معلولان در برنامه های این هفته حضوری فعال داشته باشند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس