پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

23. آذر 1395 - 7:36
اقتصاد مقاومتی, خبرلنده ,بخش مرکزی, بسیج سازندگی ,طرح های اقتصادی, کمیته امداد ,بهزیستی, وزرات رفاه, وزارت جهادکشاورزی, خودباوری, لنده
بخشدارمرکزی لنده:
بسیج سازندگی علمدار جبهه اقتصاد مقاومتی است
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
بخشدارمرکزی لنده گفت: اجرای طرح های موفق اقتصاد مقاومتی در کشور از سوی بسیج سازندگی نشان از علمدار بودن آنان در عرصه های اقتصاد مقاومتی است.

عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به حمایت از تولیدات داخلی اظهارکرد: خودباوری و اتکا به شعار ما می توانیم می تواند زمینه ساز تحولاتی عظیم در عرصه های مختلف باشد.

وی افزود: همکاری و همراهی جهاد سازندگی با بسیج سازندگی ناحیه لنده می تواند در تحقق طرح های راهبردی اقتصاد مقاومتی در این شهرستان مثمرثمرواقع گردد.

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: اجرای طرح های موفق اقتصاد مقاومتی در کشور از سوی بسیج سازندگی نشان از علمدار بودن آنان در عرصه های اقتصاد مقاومتی است.

وی تاکیدکرد: اجرای طرح های مختلف اقتصاد مقاومتی از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در شهرستان لنده نیز می تواند گامی مهم در جهت تحقق شعار سال همراه با اقدام و عمل باشد.

مرادی در ادامه اظهارکرد: توسعه و پیشرفت شهرستان لنده مرهون تلاش و همدلی نخبگان، اندیشمندان، صاحبنظران و همه کسانی است که خدمت به این شهرستان را افتخار بدانند و برای آینده بهتر آن قدم بردارند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس