آخرین اخبار

26. آذر 1395 - 14:44
قطع پایه های برق ,خبرلنده, شهرستان لنده ,روستای راوک,تاثیرگذاری خبرلنده ,اطلاع رسانی, شرکت توزیع نیروی برق, لنده
در پی انتشار خبرشگرد جدید سارقان در لنده صورت گرفت:
واکنش رئیس اداره برق شهرستان لنده به یک خبر
رئیس اداره برق شهرستان لنده در خصوص انتشار خبر"قطع پایه های چوبی برق با اره برقی و سرقت سیم های برق+تصاویر" از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، رسانه به عنوان چشم و چراغ جامعه است که با رصد آنی مشکلات مردم همواره به دنبال مطالبه گری مشکلات از مسئولان و دستندرکاران می باشد و خوشبختانه در این سالها به واسطه تعامل وهمکاری خوب مسئولان، بیشتر مشکلات نیز برطرف شده است.

جایگاه رسانه به عنوان پل ارتباطی بین مسئولین و مردم به نقطه ای رسیده است که خیلی از مشکلات و معضلات جامعه را با آگاهی دادن به مردم از طریق رسانه ها بیان می کنند.

پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده در این سالها با تکیه بر اعتماد عمومی توانسته است روند مطلوبی در بیان مشکلات و معضلات عمومی جامعه و شهرستان و تشریح عملکرد مسئولان داشته باشد.

 خبر"قطع پایه های چوبی برق با اره برقی و سرقت سیم های برق+تصاویر" را در{ اینجا بخوانید}

در راستای تعامل و ارتباط با مسئولین، مالک رازنهان رئیس اداره برق شهرستان لنده در خصوص انتشار خبر"قطع پایه های چوبی برق با اره برقی و سرقت سیم های برق+تصاویر" از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده واکنش نشان داد وگفت: اطلاع رسانی از مهمترین فرآیندهای پیشرفت در جامعه است که بدون رسانه این امر خطیر مغفول خواهد ماند.

وی افزود: رسانه ها به عنوان مهمترین ابزار در حوزه اطلاع رسانی هستند که نقش آنان در بیان مشکلات و چالش های جامعه می تواند راهگشای خیلی از مشکلات باشد.

رئیس اداره برق شهرستان لنده تصریح کرد: متاسفانه خالی شدن روستاها و مهاجرت بی رویه به شهرها باعث بروز مشکلاتی ازجمله سرقت کنتورهای آب،برق و سایر متعلقات منازل روستایی شده که از پیامدهای تلخ مهاجرت است.

وی تاکیدکرد: بدون شک حوزه برق نیز از این قائده مستثنی نبوده و سرقت سیم های برق نیز در ادامه سایر سرقت ها شکل گرفته است.

رازنهان اظهارکرد: در خصوص خبرمنتشر شده این پایگاه خبری لازم است بدانید که قطع پایه های چوبی برق و سرقت سیم های برق متعلق به این چند روز گذشته نیست ولی صحت آن مورد تائید است.

وی گفت: به محض اطلاع از قطع پایه های برق و سرقت سیم های برق، مراتب فوراً با اطلاع پلیس آگاهی و حراست شرکت توزیع نیروی برق استان رسیده و تدابیر لازم در خصوص شکوائیه به مراجع قضایی نیز ارجاع داده شده است و پرونده در حال بررسی است.

رئیس اداره برق شهرستان لنده خاطر نشان کرد: اداره برق شهرستان لنده از همان ساعات اولیه این اتفاق در جریان بوده و اقدامات و تدابیر لازم در این خصوص با هماهنگی شرکت توزیع برق استان اتخاذ گردیده است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس