آخرین اخبار

3. دى 1395 - 0:34
امام جمعه شهرستان لنده درمراسم گرامیداشت شهدای روستای مونه گفت: مردم ایران اسلامی با بصیرت و ولایت مداری خویش در روز نهم دی به ندای این عمار رهبری خویش لبیک گفتند و برخی از خواص سکوت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سیدهدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در مراسم گرامیداشت یادوخاطره پنج شهید والامقام روستای مونه ضمن اشاره به حماسه ها و رشادت ها فرزندان این شهرستان اظهارکرد:انقلاب اسلامی در این سالها دست خوش توطئه ها و کینه توزی های دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

وی افزود: با گذشت چندین سال از آشکار شدن دست های مخملی پشت و پرده دشمن در فتنه 88 هنوز هم برخی از خواص بی بصیرت نمی خواهند بپذیرند که دشمن به دنبال براندازی نظام بوده است.  

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: بصیرت ملت ایران نشأت گرفته از عمل به وصایای شهدا است که با حضور به موقع خود در جبهه های حق علیه باطل در مقابل دشمنان ایستادند.

وی تاکیدکرد:  مردم ایران اسلامی با بصیرت و ولایت مداری خویش در روز نهم دی به ندای این عمار رهبری خویش لبیک گفتند و برخی از خواص سکوت کردند.

محمودی اصل گفت:ملت ایران در نهم دی بساط فتنه گران را جمع و بصیرت و ولایت مداری خویش را جایگزین آن کردند.

امام جمعه شهرستان لنده خاطرنشان کرد: خیانت بزرگ فتنه گران و حامیان آنان در سال88هرگز فراموش نخواهد شد.

وی در ادامه اظهارکرد: زنده نگهداشتن یادو خاطره شهدا در جامعه باعث ترویج فرهنگ ایثار در نسل جوان خواهد شد و برگزاری هرچه بهتر این یادواره ها باعث مجذوب ترشدن جوانان خواهدشد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس