پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

9. دى 1395 - 13:16
سخنران مراسم یوم الله 9دی شهرستان لنده گفت: اولین جرقه فتنه 88از سوی هاشمی رفسنجانی با ارسال نامه بدون" سلام " آغاز شد که خبراز فتنه ی عظیم و حضور دست های پشت پرده را نوید می داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی امام جمعه شهرستان باشت و سخنران مراسم یوم الله 9دی شهرستان لنده ضمن گرامیداشت حماسه 9دی اظهارکرد: حماسه 9دی به دلیل حضور پر صلابت ملت ایران در تاریخ این کشور ثبت و ماندگار شد و این روز تجدید میثاق مردم با ولایت فقیه و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب است.

وی افزود: هنوز هم عده ای در داخل کشور در تلاشند تا حماسه 9دی را کم رنگ جلو دهند و گاهاً نیز آن را به فراموشی بسپارند.

سخنران مراسم 9دی شهرستان لنده تصریح کرد: چرا فتنه گران و فتنه دوستان ایام 9دی که می شود تنشان می لرزد و از بیان یک کلمه در باب 9دی خودداری می کند.

وی تاکیدکرد: کسانی که در انتخابات از قانون دم می زند خود عاملی برای قانون شکنی شدند و بساط فتنه و فتنه گری را که خواسته دشمن بود را پهن کردند.

عبودی اظهارکرد: در کدام انتخابات کشور و جهان 80درصد مردم به پای صندوق رای حاضر می شوند و در صحت و سلامت کامل رای خود را بدون هیچ گونه فشار ویا تهدیدی درون صندوق های رای می ریزند و هنوز انتخابات تمام نشده میرحسین موسوی ساعت 11 ونیم شب اعلام می کند که پیروز انتخابات است.

وی در ادامه گفت: کشور هشت ماه آماج بدترین ضربات فتنه گران داخلی و دشمنان خارجی بود که نتیجه آن خسارات های ملی و جانی فراوان به کشور شد.

امام جمعه شهرستان باشت اظهارکرد: اگر اقتدار نظام در فتنه 88 به نمایش گذاشته نمی شد امروز معادلات جهانی در خصوص برجام که نتیجه آن نافرجام بود شکل نمی گرفت.

وی تاکیدکرد: به عقیده شخصی بنده مناظره های پخش شده زیبنده نظام اسلامی ما نبوده است و برخلاف اخلاق بود که بعدها برخی حوادث فتنه را به پخش شدن مناظره ها ربط دادند.

سخنران مراسم 9دی شهرستان لنده گفت: در حواث 9دی شاهد فعالیت گسترده دو گروه داخلی و خارجی بودیم که به طور مستقیم هدایت آشوب ها و ناآرامی ها را برعهده داشتند.

وی به نقش سفارت خانه های خارجی در دامن به فتنه 88اشاره کرد و گفت:مک کین در سال 2008 میلادی و 1384در یکی از سخنرانی های خود گفته بود که نظام جمهوری اسلامی را به جنبش سبز ساقط خواهیم کرد، جالب است که این فرد چگونه قبل از برگزاری یک انتخابات این گونه باتاکید از جنبش سبز حمایت می کند و جلساتی نیز با سران فتنه از طریق رابط های آنان در کشور های همسایه برگزار می کنند.

عبودی اظهارکرد: برپایی دفاتر ویژه امریکا در واشنگتن، لندن، قزاقستان و سلیمانیه عراق همراه با آموزش های لازم براندازی و جاسوسی از مهمترین کارهایی بود که امریکایی ها و چند ین کشور غربی برای براندازی ایران طراحی کرده بودند.

وی گفت: بیش از 17سفارت خانه خارجی در تهران و فتنه88نقش مهم و حضور علنی در خیابان ها و هدایت آشوب گران داشتند که برخی از این سفرا و کارکنان آنان نیز دستگیرشدند.

امام جمعه شهرستان باشت خاطرنشان کرد: وقت خواب نیست همه باید بیدار شویم و حتی چرت هم نبایدبزنیم چرا که دشمن به دنبال نفوذ از همه راه های ممکن است.

وی تصریح کرد: حضور مستقیم محسن مخملباف نماینده میرحسین موسوی در کنگره امریکا و درخواست فشار و تحریم ایران از دسیسه ها و فتنه انگیزی سران فتنه بود که با اهداف مغرضانه این عمل صورت گرفت.

سخنران مراسم 9دی لنده گفت: برخی اقازاده ها نظیر محمد هاشمی فرزند هاشمی و رفسنجانی با برخی از کشورها ارتباط داشت و با آنان همکاری می کرد.

وی تاکیدکرد:سخنران مراسم یوم الله 9دی شهرستان لنده گفت: اولین جرقه فتنه 88از سوی هاشمی رفسنجانی با ارسال نامه بدون"سلام " آغاز شد که خبراز فتنه ی  عظیم و حضور دست های پشت پرده را نوید می داد .

عبودی اظهارکرد: خدمات هاشمی رفسنجانی در طول دوران انقلاب قابل قدردانی است ولی اظهارات وی در نامه ارسالی که گفته بود: اگر میرحسین موسوی انتخاب نشود در کشورآشوب خواهدشد.

امام جمعه شهرستان باشت گفت: کروبی ساده لوح و میرحسین موسوی سران فتنه نبودند بلکه مجریان فتنه و اجرا کننده های دستورات خاتمی بودند که به دنبال براندازی نظام بودند.

وی اظهارکرد: ملت ایران هرگز سران فتنه را نخواهند بخشید چرا که محمد ابطحی از حامیان خاتمی اظهارکرد: هرپنج شنبه خاتمی در خصوص مهندسی انتخابات با برخی چهره ها دیدار داشت و روز های شنبه نیز با هاشمی رفسنجانی، موسوی دیدارداشت و بر ابطال انتخابات تاکید داشتند.

عبودی در ادامه خاطر نشان کرد: جای بسی تاسف است که مدیران و مسئولان ما که خوب نقش خاتمی را در فتنه 88می دانند تصویر وی را به عنوان پروفایل شبکه های اجتماعی خود میگذارند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان باشت گفت: رسوخ فتنه در دانشگاه آزاد و تماس عبدالله جاسبی با صدر معاون مجلس مبنی بر اعلام حضور دانشجویان در خیابان ها نیز ریشه در فتنه داشت.

وی گفت: ملت ایران در روز 9دی به خیابان ها آمدند و مشتی محکم به دهان فتنه و فتنه گران زدند و باردیگر با آرمان های انقلاب و رهبری تجدید بیعت کردند.

سخنران مراسم یوم الله 9دی تاکیدکرد:  همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: فتنه خط قرمز ما است، ما هم اعلام می کنیم که فتنه و دوستداران فتنه خطوط قرمز ما هستند.

وی خاطرنشان کرد: ما ملتی زنده و بیدار هستیم که لحظه لحظه عمرمان را پای ارزش و آرمان های انقلاب و رهبری خواهیم گذاشت.

وی فتنه 88را یکی از برکات نظام برای شناخت دوست و دشمن شمارد و گفت: این فتنه 88باعث شد اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت ملت از ولایت فقیه برای همه دشمنان داخلی و خارجی به اثبات برسد.

سخنران 9دی لنده در ادامه گفت: فتنه ها تمام شدنی نیست و باید مراقب فتنه های جدید در انتخابات آینده کشور باشیم چرا که عده ای از هم کنون خود را پیروز انتخابات می دادنند افل از اینکه هنوز مردم رای نداده و معلوم نیست در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

وی گفت: انتقاد از مسئولان برای رفع مشکلات است نه ایجاد دودستگی و نفاق، بلکه بیان مشکلات جامعه در تریبون نماز جمعه از مهمترین وظایف ائمه جمعه است.

عبودی در ادامه گفت: به آینده این کشور اعتماد کامل داریم چرا که جوانانی مومن و انقلابی برای ساخت آینده ای روشن برپایه وحدت و همدلی خواهیم داشت و با اقتدار قله های افتخار را فتح می کنیم.

وی خطاب به کسانی که به دنبل رفع حصر هستند گفت: کسانی که به دنبال رفع حصر هستند خبرندارند که نظام با رافت اسلامی با سران فتنه رفتار می کند و اگر یک لحظه آنان را آزاد کنند آنان را دشمنان داخلی و خارجی می کشند و از آنان بت خواهند ساخت.

امام جمعه باشت گفت: به حفظ وحدت در کشور نباید ضربه ای وارد شود چرا که وحدت رمز ماندگاری و اعتلای کشور است.

وی در پایان از حضور گسترده مردم شهرستان لنده در یوم الله 9دی قدردانی کرد.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

درود خدا بر حاج عبودی محترن که با شجاعت واقعیت را عنوان کرد.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس