پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

10. دى 1395 - 14:43
مطالبه گری, خبرلنده, دانشجویان بسیجی, شهرستان لنده, دانشگاه پیام نور, مشکلات ورزش, اعتیاد, ازدواج جوانان, مشکلات بهداشتی, وضعیت نوبت دهی , منش پهلوانی ,پاتوق معتادان ,دانشجوی بسیجی, لنده
در خطبه های نماز جمعه شهرستان لنده صورت گرفت:
مطالبه گری دانشجویان بسیجی از مسئولان شهرستان لنده
نماینده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده با بیان برخی از مشکلات دانشگاه پیام نور و شهرستان لنده خواستار رفع آنان از سوی مسئولان این شهرستان شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سید مجتبی بنی هاشمی نماینده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن قدردانی از حماسه بی نظیر مردم ایران اسلامی در گرامیداشت حماسه 9دی اظهارکرد:  امام خامنه ای می فرمایند: نه دی در سراسر کشور مشت محکمی بر دهان فتنه گران زد، پس سپاس خداوند حکیم را که در عصری حضور داریم که عصر امام خوبی هاست و زندگی درکنار مردم اگاه و حماسه ساز را نصیب ما کرد.

وی عصر کنون را عصر آزمون دانست و به جمله از شهید چمران اشاره کرد وگفت: ارزش آدم ها به میزان دردهای است که در راه خدا متحمل می شوند پس ناقوس ها بنوازید تل مردها ازنامردمان شناخته شود.

نماینده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده تصریح کرد: بازهم ۹دی، یوم الله تاریخی انقلاب اسلامی از راه رسید روز سربلندی ملت ایران و رفوزه شدن خواص سیاسی در این روز مهم و تاریخی از سوی ملت رقم خورد.

وی تاکیدکرد: 9دی روز تجلی است، تجلی حضور اگاهانه و عاشقانه ملت غیور ایران در سایه مکتب عاشورا و ولایت مطلقه فقیه است و روزهای پرتلاطم فتنه88 هیچ گاه از حافظه تاریخی این مردم پاک نخواهد شد.

بنی هاشمی اظهارکرد: دشمنان برنامه ریزی کردند، قصد استحاله درون نظام داشنتد، آمدند نیروهای با اندیشه لیبرال دموکراسی تربیت کردن و شعارهای فریب دهندی مثل جهانی شدن ،گفت گو با دنیا و از این قبیل را مطرح کردند و در نهایت خروجی ما نمیتوانیم و نتیجه اش می شود فتنه۸۸که با هزینه های هنگفت مادی و معنوی غرب به تعبیر مقام معظم رهبری به لبه پرتگاه سقوط کشاندند.

نماینده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده تاکیدکرد: اکنون نوبت مسئولین فرارسیده است که خدمت گزاری صدیق برای ابن مردم باشند.

وی خطاب به مسئولان گفت: به برکت نظام مقدس خدماتی ارزشمندی در سطح شهرستان لنده انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد که مقام معظم رهبری می فرمایند: عمق محرومیت آنقدر زیاد است که این امکانات پاسخگوی رفع آنان نیست.

بنی هاشمی گفت: لازم است مسئولان با همتی رفیع و تلاشی بدیع به دنبال رفع مشکلات باشند که در سایه تلاش ها و مجاهدت ها است که مشکلات رفع خواهند شد.

وی در خصوص مطالبه به حق مردم شهرستان از مسئولان به پاره ای از مشکلات موجود در این شهرستان اشاره کرد و گفت: وضعیت دانشگاه پیام نور این شهرستان در باید مسئولان به نیکی و درستی دریابند، پیگیری ساخت دانشگاه باشید و از آوراه شدن بیش از ۶۰۰دانشجو و به دنبال آن ۶۰۰خانواده و از سردرگمی و نگرانی آنان جلوگیری کنید.

وی گفت: چرا؟ دانشگاه پیام نور با بیش از۷۵درصد پیشرفت فیزیکی بیش از دو سال است که متوقف شده و هر ترم دانشگاه و دانشجویان از مدرسه ای به مدرسه ای دیگر آواره و استرس منحل شدن دانشگاه را داشته باشند.

نماینده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده خطاب به مسئولان ورزشی این شهرستان گفت:در بحث ورزش و جوانان که شایسته است مسئولین اداره ورزش و جوانان به دو مقوله مهم توجه کنند یکی امر به ورزش و دمی پیگیری امورات جوانان.

وی گفت: تعبیر من از وضعیت کنونی این داره که به متروکه ای تبدیل شده و مکانی برای حضور افراد معتاد تبدیل شده است، وضعیت این اداره در خط قرمز قرار دارد.

 بنی هاشمی اظهارکرد:امروز حرف های از این اداره به گوش آحاد جامعه شهری لنده میرسد که با منش پهلوانی منافات دارد.

این جوان دانشجوی لنده ای خطاب به شهرداری وشورای شهرگفت: شهرداری و شورای شهر خدماتی انجام داده است که جای تقدیر دارد،  اما شورا و شهرداری باید نسبت به مسئولیتی که دارند تلاس بیشتری در زمینه های اسفالت خیاباون ها، لکه گیری، زیبا سازی شهر و از این قبیل تلاش بیشتری داشته باشند.

وی تاکیدکرد: همه ما باید بدانیم که نظام در سطح کلان، استان در سطح استانی و شهرستان نیازمند وحدت و همدلی بیشتر مردم و مسئولان می باشد لذا انتظار میرود اگر مسئولین اختلاف نظری با همدیگر دارند آن را در درون مجوعه خود حل کنند و به بیرون از مجموعه رسوخ پیدا نکند.

نماینده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده با قدردانی از عملکرد شبکه بهداشت و درمانی این شهرستان خطاب به مسئولان آن گفت: علاوه بر موفقیت ها در حوزه بهداشت مشکلاتی هم وجود دارد همانند نوبت دهی ساعت۵صبح برای سونوگرافی و پزشکان متخصص که امیداوریم این مشکل برای مردم و خصوصا روستا نشین ها هرچه سریعتر رفع گردد.

وی در ادامه گفت: امروز روستاهای شهرستان لنده در حال خالی شدن از سکنه می باشند واین در حالی است که اگر خدمات به روستاها صورت گیرد این موضوع باعث مهاجرت معکوس نیز خواهدشد.

بنی هاشمی در پایان از مسئولان شهرستان لنده خواست تا با همدلی و همزبانی بیشتر برای توسعه هرچه بیشتر شهرستان قدم بردارند و در اندیشه آینده ای روشن برای شهرستان لنده باشند.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

با سلام وتشکراز اصحاب رسانه . برخودلازم میدانم از این جوان لنده ای که حقیقتا حرف دل مردم این شهرستان رابه زبان ساده به مسئولین یادآوری کردند تشکرکنم .متشکریم آقای بنی هاشمی
سلام... بنازوم برادر خمه حاجی سید مجتبی بنی هاشمی کر فقط خوت... ماشالله...

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس