آخرین اخبار

19. دى 1395 - 12:17
قیمت نجومی قبض برق,خبرلنده,رئیس اداره برق لنده,واکنش به یک خبر,روستای گرداب,افزایش قیمت برق,لنده
رئیس اداره برق شهرستان لنده در پاسخ به خبرلنده عنوان کرد:
عدم رعایت الگو مصرف برق عامل افزایش قبض های برق روستای گرداب سفلی
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره برق شهرستان لنده به خبر" گره خوردن قبض های برق یک روستا در لنده با فیش های نجومی+سند" واکنش نشان داد.

سید مالک رازنهان رئیس اداره برق شهرستان لنده در واکنش به خبر " گره خوردن قبض های برق یک روستا در لنده با فیش های نجومی+سند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده اظهارکرد: مصرف بهینه برق در سطح شهرها و روستاها باید به فرهنگی پایدار تبدیل شود که اجرای این امر علاوه بر کاهش هدررفت انرژی باعث کاهش میزان هزینه های مالی مشترکان می شود.

وی افزود: یکی از سیاست های کلی وزارت نیرو  تقسیم برق به شش ماه اول و شش ماه دوم است که میزان برق مصرفی مشترکان در فصل زمستان گرانتر از فصل تابستان است.

رئیس اداره برق شهرستان لنده تصریح کرد: به دلیل واقع شدن برخی روستاهای شهرستان لنده در مناطق سردسیری میزان مصرف برق آنان به واسطه استفاده از هیتر و آبگرمکن برقی چندین برابر حد مجاز شده و به همین علت است که میزان برق مصرفی آنان زیاد است.

وی تاکیدکرد: روستای گرداب سفلی در فصل زمستان به دلیل نداشتن گاز طبیعی، از هیزم، نفت، هیتر و آبگرمکن های برقی استفاده می کنند و همین امر سبب افزایش بی رویه مصرف و افزایش قیمت برق آنان شده است.  

رازنهان اظهارکرد: عدم رعایت الگوی مصرف از طریق مشترکین این روستا، تفاوت قیمت برق مصرفی در فصل زمستان و تابستان و استفاده از وسایل پرمصرف انرژی زا مهمترین دلیل افزایش قیمت ها است.

رئیس اداره برق شهرستان لنده گفت: تنها راه کاهش قیمت برق در روستای گرداب رعایت الگوی مصرف برق و بهینه سازی در مصرف برق است.

این پایگاه اطلاع رسانی از احساس مسئولیت رئیس اداره برق شهرستان لنده که در کمترین زمان ممکن پاسخگویی مطالبه مردم این روستا بودند قدردانی می کند.

خبر" گره خوردن قبض های برق یک روستا در لنده با فیش های نجومی+سند" را می توانید در{ اینجا} بخوانید.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس