آخرین اخبار

23. دى 1395 - 8:05
عشایر دلی مهرجان,خبرلنده,جاده عشایری,بخش موگرمون,نماینده عشایر,نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی,بخشدارموگرمون,اعتبارات استانی,سفرریاست جمهور به استان,راهسازی,بهمئی,طیبی گرمسیری,بازگشایی جاده,لنده,اخبار لنده
رضایت مندی عشایر منطقه دلی مهرجان:
پس از 20سال گل لبخند برچهره عشایر دلی مهرجان نشست
نماینده عشایر دلی مهرجان لنده با قدردانی از خدمات ارزشمند نظام جمهوری اسلامی گفت: جای بسی خوشحالی است که پس از 20سال گل لبخند برچهره غبار گرفته عشایر دلی مهرجان نشست و باردیگر عشایر به خواسته خود که جاده دسترسی مناسب بود رسیده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، میرهاشم یزدانی نماینده عشایر دلی مهرجان لنده در جمع مسئولان شهرستان لنده ضمن اشاره به نقش و جایگاه عشایر گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) به چه زیبایی فرمودند:"عشایر ذخائر انقلاب اسلامی هستند"، وقتی خدمتی از جانب مسئولان برای تامین رفاه و آرامش این ذخائرنظام صورت می گیرد، چه زیبا است.

وی افزود: تلاش های ستودنی سردار عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های چهارگانه به واسطه اجرایی مصوبه دیدار با عشایر دلی مهرجان نشان از حمایت بی شائبه وی از عشایر منطقه است.

نماینده عشایر دلی مهرجان لنده تصریح کرد: پیگیری ها مسئولان شهرستانی و استانی نیز در اجرایی شدن این مصوبه بسیار تاثیرگذار بود که امیدواریم تا مرحله زیرسازی و آسفالت آن از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان تامین شود.

وی در ادامه تاکید کرد: منطقه زیبای دلی مهرجان دارای جاذبه های بکر و بی بدیل گردشگری است که تکمیل این جاده می تواند عاملی باشد برای توسعه گردشگری و جذب توریسم در شهرستان لنده.

یزدانی اظهارکرد: با تکمیل این جاده جمعی از خانواده های سادات، طیبی گرمسیری(تاماولی، سلیمان شهروئی) و بهمئی سردسیری و گرمسیری به عنوان ذینع از آن استفاده خواهند کرد.

وی در ادامه گفت: جای بسی خوشحالی است که پس از 20سال  گل لبخند برچهره غبار گرفته عشایر دلی مهرجان  نشست و باردیگر عشایر به خواسته خود که جاده دسترسی مناسب بود رسیده اند.

نماینده عشایر دلی مهرجان لنده در پایان از سردار عدل هاشمی پور نمایندم مردم شهرستان در مجلس، فرماندارشهرستان لنده، بخشدار موگرمون، اداره امورعشایری و شرکت نفت آغاجری که بیشترین همکاری را در بازگشایی و تعریض این جاده عشایری داشتند قدردانی کرد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس