پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. دى 1395 - 8:03
شوراها,خبرلنده,تصمیم سازی شهری,برنامه ریزی ,مشکلات شهری,فرماندار لنده,مدیریت شهری,همایش ,اهداف آموزشی,آموزش وپرورش,بهنام دانش,دبیرستان فارابی,اقتصاد,ارزیابی عملکرد,لنده
فرماندار شهرستان لنده عنوان کرد:
سهیم بودن شوراهای دانش آموزی در تصمیم سازی شهرستان
فرماندار شهرستان لنده گفت:یکی از راه های کسب موفقیت در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و مدیریت شهری استفاده از ظرفیت عظیم کارشورایی است که شوراهای دانش آموزی می تواند در تصمیم سازی های شهرستان سهیم باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده در حاشیه همایش شوراهای دانش آموزای با اشاره به نقش و جایگاه شوراهای دانش آموزی گفت: اهداف مدارس با تصمیم گیری های شوراهای دانش آموزی پیشرفت می کند و اگر مدرسه ای در تحقق اهداف آموزشی و پرورشی خود موفق نبوده شورا باید در پیشبرد این اهداف کمک کند.

وی افزود:با تصمیم گیری های کارشناسی شده اولیاء و اعضای شوراهای دانش آموزی است که مدرسه به پیشرفت می رسد و اگر مدرسه ای در تحقق اهداف آموزشی و پرورشی خود موفق نبوده شورا باید در پیشبرد این اهداف مدرسه را یاری کند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: ما آمادگی داریم که از نظرات اعضای شورای دانش آموزی در رفع مشکلات شهر استفاده کنیم.

وی تاکیدکرد: افرادی که بهترین ایده ها، نظرات و مقالات را در زمینه های مدیریت شهری، حل مشکلات و توسعه شهرستان را برای اداره هرچه بهتر شهرستان بدهند هدایای نفیسی خواهند گرفت.

کریمی نژاد اظهارکرد:یکی از راه های کسب موفقیت در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و مدیریت شهری استفاده از ظرفیت عظیم کارشورایی است که شوراهای دانش آموزی می تواند در تصمیم سازی های شهرستان سهیم باشند.

فرماندرا شهرستان لنده بعد از قرائت مقاله زیبای بهنام دانش دانش آموز دبیرستان فارابی شهرستان لنده از هوش و استعداد فرزندان این شهرستان تقدیر کرد و وی را به عنوان عضو افتخاری شورای حقوق شهروندی منصوب کرد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس