آخرین اخبار

3. بهمن 1395 - 0:45
نماز اول وقت,تداخل جلسات با اذان,خبرلنده,کم توجهی به اذان,سازمان بهزیستی,لنده,خدمات,معلولین,نماز اول وقت,خادم معلولان,صدای اذان,جشن تکلیف
مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد:
تداخل جلسات با اذان و نماز اول وقت در برخی ادارات کهگیلویه وبویراحمد
مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد گفت: یکی از مهمترین چالش های موجود در سطح ادارات استان، مسئله تداخل برخی جلسات در هنگام پخش اذان و نماز اول وقت است که باید این رویه اصلاح شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سیدعلی اکبر وحدتی مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد در دیدار کارکنان اداره بهزیستی شهرستان لنده گفت: سازمان بهزیستی از جمله سازمان های است که درجهت نهادینه کردن خدمت به اقشار آسیب پذیر و پیشگیری از معلولیت های همواره در حال خدمت رسانی است.

وی افزود: آن چیزی که باعث سرافرازی انسان می شود عبادت و خدمت بی منت به اقشاری است که دارای معلولیت های ذهنی و حرکتی هستند.

مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: سازمان بهزیستی با خدمات رسانی مناسب همراه با اخلاق حسنه کارکنان خود به دنبال رضایت حداکثری جامعه هدف خویش است.

وی تاکیدکرد: سازمان بهزیستی یکی از نهاد مقدس در امر خدمات رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه است که بروز نمودن سیستم های خدمات رسانی به دنبال افزایش خدمات جامعه هدف خود است.

وحدتی اظهارکرد: همه ما باید خادم محرومان باشیم و هموراه بر این خادم بودن افتخار کنیم چرا که در حال خدمت کردن به کسانی هستیم که برای خیلی از خانواده ها و اقشار جامعه سخت وطاقت فرسا است.

مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد اظهارکرد: بهزیستی استان از جمله ادارات کلی است که در حوزه اقامه نماز در سال های گذشته به عنوان اداره برتر در اجرای برنامه ستاد اقامه نماز استان بوده است.

وی خاطرنشان ساخت: یکی از طرح های مهم حوزه فرهنگی در سازمان بهزیستی برای مهدهای کودک تحت نظارت این سازمان، اجرای" طرح نیک" ویژه آموزش مربیان مهدهای کودک با محوریت آموزش نماز و فعالیت های فرهنگی ومذهبی در مهدهای کودک است.

وحدتی اظهارکرد: یکی از مهمترین چالش های موجود در سطح ادارات استان تداخل جلسات در هنگام اذان و نماز اول وقت است که باید این رویه اصلاح شود.

مسئول فرهنگی اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در هنگام پخش صدای اذان کارکنان علاوه بر حضور خود در نماز جماعت باید ارباب رجوع را نیز دعوت به انجام این فریضه الهی کنند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی در زمینه مسائل فرهنگی، برگزاری مسابقات قرآنی و فرهنگی، مسابقات کتاب خوانی، جشن تکلیف فرزندان کارکنان و برگزاری اعیاد و مناسبت های ملی و مذهبی همواره پیشگام است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس