پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. بهمن 1395 - 15:36
روکش جاده لنده به سوق,خبرلنده,سفر استاندار,شهرستان لنده,آسفالت,کسب افتخار,سرپرست فرمانداری,لنده,راهپیمایی22بهمن,اخبار لنده
وقتی مهمترین مطالبه مردم شهرستان به ثمرنشست:
روکش آسفالت لنده به سوق تا قبل از شروع سال جدید
سرپرست فرمانداری شهرستان لنده در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: با توجه به اینکه مهمترین مطالبه مردم شهرستان لنده در کوتاه مدت روکش آسفالت لنده به سوق بود، با پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویر احمد تا قبل از شروع سال جدید آسفالت این جاده عملیاتی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد سرپرست فرمانداری شهرستان لنده در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن از حضور با بصیرت ملت ایران به خصوص مردم این شهرستان در راهپیمایی 22بهمن قدردانی کرد و گفت: باید درود و سلام فرستاد به شهدای انقلاب اسلامی و بنیانگذارانقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری که به درستی هدایت و رهبری را برعهده دارد.

وی افزود: امروز باید از ملتی قدردانی کرد که در همه عرصه ثابت کردند که بهترین پشتیبان برای انقلاب و رهبری هستند.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنده تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما مرهون تلاش ها و روشنگری های روحانیون است که با مجاهدت و فداکاری خویش در اطلاع رسانی دقیق حقانت گفتمان انقلاب را به جهان شناختند.

وی تاکیدکرد: امروز نظام سلطه در حال افول است چرا که ماهیت واقعی امریکا با اقدامات اخیر ترامپ برای دنیا به اثبات رسیده است.

کریمی نژاد اظهارکرد: انتظار می رود مردم شهرستان لنده خود برای کسب افتخاردر زمینه تولیدات صنایع دستی و گردشگری و کشاورزی دست به کار شوند و با ورود به این عرصه ها شهرستان را به خودکفایی برسانند.

وی گفت: با توجه به اینکه مهمترین مطالبه مردم شهرستان لنده در کوتاه مدت روکش آسفالت لنده به سوق بود، با پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویر احمد تا قبل از شروع سال جدید آسفالت این جاده عملیاتی می شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنده تصریح کرد: هر کس در پست و مقامی که هست به خصوص مردم شهرستان لنده باید در زمینه ساخت مصلی کمک کند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس