پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

29. بهمن 1395 - 8:54
پیشتازی بسیج,عرصه های مهم کشور,خبرلنده,22بهمن,راهپیمایی22بهمن,حضورملت,ماموریت های بسیج,مجاهدت بسیجیان,حضورجوانان در بسیج,رزمایش الی بیت المقدس,لنده,سرپرست فرمانداری لنده,دکتر داراکریمی نژاد,اخبار لنده
سرپرست فرمانداری شهرستان لنده:
پیشتازی بسیج در تمام عرصه های مهم کشور
سرپرست فرماداری شهرستان لنده در جلسه هماهنگی رزمایش الی بیت المقدس لنده گفت: بسیج همواره به عنوان یک نیروی پیشتاز درعرصه های مهم کشور بوده و در تمام ماموریت های محوله موفق عمل کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد سرپرست فرمانداری شهرستان لنده در جلسه هماهنگی رزمایش الی بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج لنده، ضمن قدردانی از تجلی خودباوری ملی در راهپیمایی22بهمن گفت: ملت ایران به عینه به همه جهانیان با حضور آگاهانه خویش در راهپیمایی 22بهمن ثابت کردند پای انقلاب و نظام و رهبری خویش تا آخر ایستاده اند.

وی افزود: اقتدار و عزت ملی ما مرهون مجاهدت ها و ایثارگری شهیدان و همه کسانی است که برای عزت و افتخار این ملت در سایه سار امنت در حال تلاشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنده تصریح کرد: حضور خودجوش جوانان علاقه مند به بسیج می تواند میزان آمادگی این قشرفعال در جامعه را دوچندان کند.

وی تاکیدکرد: بسیج همواره به عنوان یک نیروی پیشتاز در عرصه های مهم کشور بوده و در تمام ماموریت های محوله موفق عمل کرده است.

کریمی نژاد گفت: حضور نیروهای اداری در رزمایش الی بیت المقدس بلامانع می باشد و ادارات و نهادها نیز موظف هستند در راستای هرچه بهتر برگزارشدن این رزمایش نهایت همکاری را سپاه ناحیه لنده داشته باشند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس