پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

13. اسفند 1395 - 13:57
امام جمعه شهرستان لنده خطاب به مسئولان شهرستان واستانی گفت: با نزدیک شدن به پایان سال وعده آسفالت جاده لنده به سوق که از سوی مسئولان وعده داده شد هم رو به پایان است و هم همچنان چشم انتظارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن اشاره به شعار سال اظهارکرد: سال 95 سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و باتوجه به نزدیک به پایان سال مسئولان باید عملکرد و اقدامات خود را برای مردم بیان کنند.

وی افزود: گزارشات مسئولان باید برای مردم شفاف و ملموس و قابل فهم باشد باید دولتمردان بگویند که در حوزه مبارزه با مفاسداقتصادی، حقوق های نجومی و سایر مسائل چه اقداماتی انجام دادند.

 

*مسئولان و دستگاه های مختلف باید پاسخگوی مردم باشند

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: مسئولان قوه قضائیه، قوه مجریه و مقننه باید توضیح دهند که در مقابله با نفوذ از از تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری در سال95بود چه اقداماتی انجام دادندو تا چه اندازه به این دغدغه پای بند بودند.

وی در ادامه در خصوص قاچاق کالا نیز اشاره و گفت: دولت باید در زمینه مبارزه با قاچاق کالا که باعث بیکاری صنوف مختلف شده است چه اقداماتی انجام داده است.

محمودی اصل اظهارکرد: باتوجه به افزایش آسیب های اجتماعی، طلاق و حقوق های نجومی باید دولتمردان گزارش عملکرد خود را به طور شفاف بیان کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: دولتمردان در خصوص مسئله تورم و تک رقمی شدن آن و راه های جلوگیری از افزایش تورم را به مردم گزارش دهند.  

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن قدردانی از زحمات اداراتی که اقدامات و عملکرد خود را برای مردم بیان کردند از سایر ادارات خواست تا در خصوص ارائه گزارش عملکرد خود به مردم تعجیل کند.

 

*پایان وعده های دلخوش کننده آسفالت لنده به سوق

وی در ادامه خطاب به مسئولان شهرستان واستانی گفت: با نزدیک شدن به پایان سال وعده آسفالت جاده لنده به سوق که از سوی مسئولان وعده داده شد هم رو به پایان است و هم همچنان چشم انتظارند.

محمودی اصل گفت: مسئولان در خصوص اقدامات صورت گرفته برای روکش آسفالت لنده تا سوق باید پاسخگو باشند و نتیجه اقدامات صورت گرفته را برای مردم بیان کنند.

 

*رفع محرومیت ها از مهمترین سیاست های کمیته امداد امام خمینی(ره) است

امام جمعه شهرستان لنده خاطرنشان کرد: 14 اسفند سالروز تشکیل نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی(ره) است، نهادی که در این سالها علاوه بر رفع محرومیت ها در جهت توانمند سازی مددجویان نیز گام های خوبی برداشته است.

وی گفت: رفع محرومیت ها از مهمترین سیاست های کمیته امداد امام خمینی(ره) است که باید همراه با قسط و عدالت باشد.

خطیب جمعه این هفته لنده تاکیدکرد: ایجاد حس نوعدوستی در مردم و همدردی با محرومان باتوجه به فرارسیدن سال نو باید به بهترین شکل مردم صورت گیرد تا محرومان و نیازمندان در آستانه سال نو تنها نمانند.

وی خطاب به مردم ایران اسلامی گفت: بهتر است در آستانه سال نو از محصولات ایرانی و کالای ایرانی استفاده کنیم تا در آستانه سال جدید باعث بیکاری جوانان این مرز وبوم نشویم.

 

*پدید زمین خواری در مرکز استان بی داد می کند

محمودی اصل در ادامه ضمن تبریک هفته منابع طبیعی اظهارکرد: طبیعت اساس و شالوده زندگی انسان است و از همه کسانی که به فکر حفظ محیط زیست و توسعه منابع طبیعی هستند باید قدردانی کرد.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: متاسفانه عده ای به دنبال آسیب زدن به این نعمت های الهی هستند که گاهی با قطع درختان برای تهیه زغال باعث نابودی جنگل و طبعیت سرسبز منطقه می شوند.

وی ضمن اشاره به پدیده زمین خواری در مرکز استان گفت: متاسفانه پدید زمین خواری در مرکز استان بی داد می کند که از مسئولان حوزه قضایی استان تقاضاداریم که به این وضع رسیدگی فوری نمایند تا بیش از این به منابع طبیعی خسران وارد نمایند.

محمودی اصل گفت: مهمترین وظیفه همه ما انسان ها حفظ و حراست از منابع طبیعی و انفال است که در قرآن نیز به آن تاکید شده است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس