پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

4. فروردين 1396 - 14:10
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: یکی از راه حل های اساسی رفع و یا کاهش مشکلات معیشتی مردم مدیریت انقلابی است که امیدواریم مسئولان ما در سال جدید با تکیه بر این مدیریت برای پیشرفت و عمران وآبادانی این کشور به خصوص کاهش مشکلات معیشتی مردم کوتاهی نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده در خطبه های اولین نماز عبادی سیاسی جمعه سال جدید با تبریک این سال و با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهارکرد: دغدغه مشکلات معیشتی مردم باعث شده است که در چندین سال گذشته یکی از محور های اصلی شعار سال مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی مبنای اصلی این شعار باشد.

وی افزود: یکی از راه حل های اساسی رفع و یا کاهش مشکلات معیشتی مردم مدیریت انقلابی است که امیدواریم مسئولان ما در سال جدید با تکیه بر این مدیریت برای پیشرفت و عمران وآبادانی این کشور به خصوص کاهش مشکلات معیشتی مردم کوتاهی نکنند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان تولید داخلی می تواند راهگشای خیلی از مشکلات مردم در شرایط فعلی است.

وی تاکیدکرد: ایران یکی از مهمترین کشورهای در در خصوص منابع عظیم و سرمایه ای است که لازم است از این منابع در جهت تولید و اشتغال پایدار از آنان استفاده کرد.

الهی نیا اظهارکرد: امروز جوانان تحصیل کرده زیادی در سطح کشور بیکارهستند که درد همه خانوارهای ایرانی است که در کنج خانه ها نشسته اند و بر دردهای خانواده ها افزوده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: مسئولان باید به گونه ای برنامه ریزی داشته باشند که بتوانند علاوه بر رفع مسئله معیشت مردم بحث بیکاری را نیز در برنامه های کاری خویش جای دهند.

وی با اشاره به اهمیت مسئله انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری گفت: انتخابات به عنوان یکی از مهمترین مسائل راهبردی نظام است که مردم خود سرنوشت خویش را تعیین می کنند و ادامه آن تنها با انتخابی دقیق و هوشمند میسر خواهد بود.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: مردم باید به کسانی در شورای شهر رای دهندکه دارای تخصص، تعهد و باتجربه و کاردان در پیگیری مشکلات شهرباشد.

الهی نیا اظهارکرد: متاسفانه برخی از مردم روستاها بدون داشتن اطلاع کافی از تعیین سرنوشت خود در روز انتخابات به شهر می آیند و رای خود را به صندوق می اندازند که هیچ تاثیری در سرنوشت روستای خود ندارد بلکه مردم باید در روستاها بمانند و به افراد توانمند در روستاها رای دهند که فردا پیگیر مسائل و مشکلات روستاها باشند.

وی گفت: انتخاب افراد توانمند و متخصص در شورای شهر می تواند زمینه عمران، آبادی و آبادانی شهری پویا را به همراه داشته باشد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده با خیرمقدم به مسافران و میهمان نوروزی از تلاش های نیروی انتظامی، هلال احمر، پلیس راهور و میراث فرهنگی در ایام نوروز قدردانی کرد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس