آخرین اخبار

14. فروردين 1396 - 9:13
نوروز96,خبرلنده,شهرستان لنده,مسافران نوروزی,بازدید از مناطق تفریحی و گردشگری,اماکن مقدسه,میراث فرهنگی و گردشگری,لنده
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده:
بازدید بیش از 9هزار نفر مسافر نوروزی از مراکز تاریخی و تفریحی شهرستان لنده
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده از بازدید بیش از 9هزار و 400نفر مسافر از مراکز زیارتی، تاریخی و تفریحی و گردشگری این شهرستان خبر داد.

خیراله خیراندیش رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، با اشاره به وجود مناطق بکر تفریحی و گردشگری و زیارتی در این شهرستان اظهارکرد: شهرستان لنده ازجمله هشت شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد است که دارای چشم اندازها وجاذبه های زیبای گردشگری با داشتن دو آب وهوای سردسیری و گرمسیری است.

وی افزود: وجود مقدس امام زاده عمادالدین ولی(ع) در روستای مونه، بقعه شیخ ابراهیم عباس در روستای مالشیخ به همراه جاذبه های خیلی خوب گردشگری باعث شده است امسال شاهد حضور بیش از پیش گردشگران در این مناطق باشیم.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده تصریح کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز تا کنون بیش از 9هزار و 400نفر مسافرنوروزی از مراکز زیارتی، تاریخی و تفریحی  و گردشگری این شهرستان بازدید کردند.

وی تاکیدکرد: در این ایام نیز بیش از دو هزارنفر در مکان‌های مهمانپذیر، مدارس، خوابگاه، پارک‌ها، چادرهای نصب شده در پارک‌ها اقامت داشتند.

خیراندیش از انجام بازرسی های متعدد از مراکز اقامتی و اسکان، رستوران‌ها و واحدهای بین راهی، مجتمع‌های پذیرایی، دفاتر خدمات مسافرتی خبر داد و افزود: این بازرسی‌ها توسط میراث فرهنگی، تعزیرات، اماکن، بهداشت، صنعت معدن و تجارت انجام شده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده اظهارکرد: امسال شاهد حضور گردشگرانی از استان های تهران، قم، اصفهان، یزد، کرمان، خوزستان، آذربایجان شرقی، سمنان، مشهد و سایر شهرستان های استان در مناطق مختلف تفریحی و گردشگری این شهرستان بودیم.

خیراندیش اظهارکرد:امیدواریم با تقویت نقاظ ضعف در حوزه خدمات رسانی بتوانیم سال آینده شاهد حضور بیشتری از مسافران نوروزی در این شهرستان باشیم.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس